قطار ویژه یوم العباس حضور در حسینیه اعظم زنجان

قطار ویژه یوم العباس حضور در حسینیه اعظم زنجان

به گزارش فقط سفر رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر اظهار داشت: قطار گردشگری محرم با عنوان کاروان عشق به مناسبت یوم العباس(ع)، در راه زنجان از روز شنبه 15 مردادماه مصادف به منظور امکان حضور گردشگران معنوی در حسینیه اعظم زنجان شروع به کار خواهد نمود.


به گزارش فقط سفر به نقل از خبرگزاری ایرنا از روابط عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی علی اصغر شالبافیان اظهار داشت: با همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و شرکت حمل و نقل ریلی رجا به عنوان اعضای اصلی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور، قطار گردشگری محرم در راه تهران – زنجان با عنوان یوم العباس از روز شنبه ۱۵ مردادماه جاری مصادف با هشتم ماه محرم بمنظور امکان حضور گردشگران معنوی در حسینیه اعظم زنجان شروع به کار خواهدنمود.
رییس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر اضافه کرد: ننظر به این که تسهیل حضور گردشگران در مراسم های عزاداری ماه محرم یکی از اقدامات مهم در دست اجرا از طرف معاونت گردشگری بوده است بدین جهت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و نیز شرکت حمل و نقل ریلی رجا به عنوان دو عضو اصلی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، مبادرت به راه اندازی قطارهای گردشگری محرم بمنظور تسهیل جابه جایی گردشگران در این ایام کرده اند.
وی اشاره کرد: بر این اساس قطار فوق العاده رجا با عنوان یوم العباس روز شنبه ۱۵ مرداد ماه شروع به کار خواهدنمود تا طبق برنامه ریزی انجام شده ساعت حرکت ۵: ۴۰ بامداد از ایستگاه راه آهن تهران و زمان برگشت، ساعت ۲۰: ۲۰ از ایستگاه راه آهن زنجان امکان تسهیل و جابه جایی گردشگران ایام سوگواری ماه محرم فراهم گردد.
با بهره مندی از امکان قطار یوم العباس فرصت حضور هموطنان در حسینیه اعظم زنجان فراهم خواهد شد. راه اندازی سایر قطارهای گردشگری محرم ویژه شهرها و استانهای مختلف نیز در دستور کار قرار دارد و شرایط استفاده از آنها متعاقبا اعلام می شود.منبع:

1401/05/14
13:48:49
5.0 / 5
215
تگهای خبر: حمل و نقل , خدمات , سفر , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری