وضعیت اجرای ممنوعیت و محدودیتهای ترافیکی

وضعیت اجرای ممنوعیت و محدودیتهای ترافیکی

سخنگوی ناجا ضمن ارائه آخرین وضعیت اجرای طرح ممنوعیت های ترافیکی در رابطه با کرونا، از ارائه پیشنهاداتی از طرف پلیس در همین رابطه به ستادملی مقابله با کرونا آگاهی داد.


سردار مهدی حاجیان در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت اجرای طرح محدودیت های کرونایی تردد، اظهار داشت: هم اکنون آخرین مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا پابرجا می باشد و بر این اساس خروج پلاک های بومی از شهرهای قرمز و نارنجی کرونایی و هم ورود پلاک های غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی کرونایی ممنوع بوده و مشمول جریمه خواهد شد.
وی درباره اجرای طرح منع تردد شبانه هم اظهار نمود: در این مورد تغییری به وجود نیامده و طرح با تصمیم ستادملی مقابله با کرونا در حال انجام می باشد.
سخنگوی نیروی انتظامی افزود: در این حوزه پلیس تصمیم گیر نیست و ما هر اقدامی که برای تغییر یا برداشتن ممنوعیت ها انجام دهیم، منوط به تصمیم ستاد ملی مقابله با کروناست و تصمیم گیرنده پلیس نیست.
حاجیان درباره این که آیا پلیس موافق اجرای روند فعلی محدودیت های تردد هست یا خیر هم به ایسنا اظهار داشت: ما پیشنهاداتی را در این خصوص مطرح کردیم. حدود سه یا چهار نوع پیشنهاد دادیم و البته تا این موارد بررسی و نظر نهایی اعلام نشود، همچنان طرح به همان رویه قبلی اجرا خواهد شد.1400/07/17
11:15:15
5.0 / 5
324
تگهای خبر: شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری