همکاری ایران و اتریش برای رده بندی هتل ها

همکاری ایران و اتریش برای رده بندی هتل ها

فقط سفر: ایران و اتریش چهارمین کارگروه گردشگری را برگزار کردند. همکاری درباره نظام رده بندی هتل ها محور این دور از گفت وگوهای دو کشور بود.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، در این کارگروه که بصورت مجازی بین بخش خصوصی و دولتی دو کشور انجام شد و ریاست هیأت ایران را لیلا اژدری، مدیرکل دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی به عهده داشت، اقدامات دولت های ایران و اتریش برای بازیابی گردشگری در زمان کرونا و پساکرونا تشریح شد. همین طور شاخص ها و دستورالعمل های ارزیابی واحدهای اقامتی در ایران، طرح و بررسی گردید.
طرف اتریشی نیز که ارزیابی ۲۲ هزار واحد اقامتی را در اتحادیه اروپا انجام داده است، درباره فاکتورهای این اتحادیه، مواردی را بیان نمود. قرار شد برای بروزرسانی اطلاعات و فاکتورهای ارزیابی بخش خصوصی دو کشور جلسات ادامه پیدا کند.
اژدری با بیان این خبر به ایسنا تصریح کرد: این کارگروه پیرو تعاملات بخش گردشگری ایران با کشور اتریش و در خلال برگزاری نهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و اتریش (متولی اصلی سازمان توسعه تجارت است) در امتداد اجرائی کردن آن، تشکیل و نقشه راه همکاریهای اقتصادی دو کشور برای سالهای ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ تهیه شد.
بگفته او، یادداشت تفاهم همکاریهای گردشگری میان ایران و اتریش در بهمن ماه ۱۳۹۵ به امضاء طرفین رسید و در امتداد اجرائی شدن آن تفاهمنامه، اولین نشست کارگروه گردشگری در چهارم بهمن ماه ۱۳۹۵ به میزبانی ایران با محور «توسعه گردشگری پایدار» و دومین نشست آن در ۲۴ و ۲۵ خردادماه ۱۳۹۸ با محوریت «آموزش» به میزبانی طرف اتریشی و سومین نشست در ۵ مهرماه ۱۳۹۸به میزبانی ایران با موضوع «گردشگری کوهستان» انجام شد.
نشست بعدی ایران و اتریش مقرر است با موضوع میراث فرهنگی اجرا شود.
منبع:

1400/06/04
18:46:04
5.0 / 5
185
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری