عضو شورای شهر تهران خطاب به زاكانی:

شهردار منتخب تهران به بدنه شهرداری آرامش دهد

شهردار منتخب تهران به بدنه شهرداری آرامش دهد

عضو شورای شهر تهران خطاب به زاکانی با اعلان اینکه به پرسنل شهرداری در زمان انتخابات قول دادیم و گفتیم به شما اعتماد داریم، اظهار داشت: خواهش می کنم موضع خودرا دراین زمینه روشن کنید و به بدنه شهرداری آرامش دهید که آنها نگران نباشند، شما نشان دادید ضد فساد و رانت هستید و این افتخار ما است.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، ناصر امانی بعد از استماع سخنان علیرضا زاکانی، کاندیدای سمت شهرداری تهران اظهار داشت: چون نخستین بار است که از این میکروفن با اراده مردم تهران استفاده می کنم و این قدرت را در اختیار من گذاشتند که بتوانم در صحن علنی صحبت کنم، از خدا می خواهم این میکروفن جز برای رضایت خدا و منافع مردم باز نشود.
ایشان سپس روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه تبریک گفت و اضافه کرد: آقای زاکانی در صحبت های خود به نکته خوبی اشاره کردند؛ شهر، شهروند و شهرداری مثلث سه ضلعی است و برای رسیدن به ایده آل الگوی جهان اسلام باید به شهرداری بپردازیم.
این عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: پس از انقلاب همیشه از بیرون به شهرداری آمدند و ایرادی ندارد و شما نیز وارد شهرداری تهران خواهید شد. اما الان شهرداری تهران به بلوغی رسیده است که می گوید من می توانم که مدیران را از بدنه خود عرضه کنم.
امانی اشاره کرد: بدنه شهرداری تهران نگران هستند، آقای علوی در صحبت های خود گفتند که ما می ایستیم در مقابل مدیران اتوبوسی، ما هم با شما هم پیمانیم اما از آقای زاکانی می خواهیم اینجا موضع خودرا پشت این تریبون نسبت به این مساله روشن کنند. به پرسنل شهرداری در زمان انتخابات قول دادیم و گفتیم به شما اعتماد داریم، پس خواهش می کنم موضع خودرا دراین زمینه روشن کنید و به بدنه شهرداری آرامش دهید که آنها نگران نباشند. شما نشان دادید ضد فساد و رانت هستید و این افتخار ما است اما این کافی نیست، مهم کار سنگین اجرائیست که از فردای انتخاب بر عهده می گیرید.1400/05/17
18:03:34
5.0 / 5
283
تگهای خبر: شهر , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری