رئیس سازمان مدیریت بحران كشور عنوان كرد

اختصاص ۳۲۲۰ میلیارد تومان جهت تأمین آب آشامیدنی استان ها

اختصاص ۳۲۲۰ میلیارد تومان جهت تأمین آب آشامیدنی استان ها

فقط سفر: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور اظهار داشت: ۳۲۲۰ میلیارد تومان با توافق سازمان برنامه و بودجه به تأمین آب آشامیدنی اختصاص پیدا کرده که بر مبنای نیاز استان ها توزیع شد.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، اسماعیل نجار در دومین نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری های کشور در مورد قانون مدیریت بحران عنوان کرد: در انتهای سال ۹۲ قانون رو به اتمام بود و در نظر داشتیم که تا آخر سال ۹۳ تمدید و بازبینی در آن صورت گیرد که انجام و به دولت فرستاده شد و در فروردین سال ۹۴ تقدیم مجلس شورای اسلامی شد.

وی ادامه داد: ۵۰ ماه در مجلس طول کشید که این قانون تصویب، نهایی و ابلاغ شود و در تاریخ ۴ شهریورماه ۹۸ توسط رئیس جمهوری ابلاغ شد؛ نکات قابل توجهی نسبت به آن وجود داشت و باید از ظرفیت این قانون بهره برد و ظرفیت ها بررسی شود و در این حوزه مطالبه گری صورت گیرد.

وی افزود: با عنایت به خشکسالی، ۳۲۲۰ میلیارد تومان با توافق سازمان برنامه و بودجه به تأمین آب آشامیدنی اختصاص پیدا کرده که بر مبنای نیاز استان ها توزیع شد. ۵۵۰۰ میلیارد تومان برای بخش کشاورزی، ۲ هزار میلیارد تومان جهت اعمال بند خ ماده ۳۰، ۱۵۰۰ میلیارد تومان برای تملک و ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزانقیمت در نظر گرفته شده است.
منبع:

1400/03/20
12:30:36
5.0 / 5
344
تگهای خبر: شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری