استاندار تهران تاكید كرد:

افزایش مراجعات سرپایی و میزان بستری ها در استان تهران

افزایش مراجعات سرپایی و میزان بستری ها در استان تهران

استاندار تهران ضمن اشاره به اینکه اگر در استان تهران به صورت مثال ۲ شهرستان قرمز داریم به علت پیوستگی و نزدیکی شهرستان های استان از همین حالا باید مصوبات ستاد ملی چه در مورد حضور کارمندان و چه در کاهش تجمعات تشدید شود، اظهار داشت: نیاز است مداخلات در مدیریت بیماری کرونا در استان تهران تشدید شود.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونا استان تهران اظهار داشت: در روزهای تعطیلات نوروز شاهد کاهش فاصله گذاری اجتماعی، حجم زیاد ترددها و عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی و به دنبال آن افزایش مراجعات سرپایی و میزان بستری ها در سطح استان تهران بودیم.

وی ادامه داد: در استان تهران باوجود همه تلاشهای کادر درمان با پیچیدگی های موجود در این استان شاهد شرایط متزلزل و شکننده ای در مدیریت کرونا هستیم. مساله ای که می طلبد بیشتر از پیش در رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی تلاش نماییم.

وی افزود: اگر در استان تهران مثلا ۲ شهرستان قرمز داریم به علت پیوستگی و نزدیکی شهرستان های استان از همین حالا باید مصوبات ستاد ملی چه در مورد حضور کارمندان و چه در کاهش تجمعات تشدید شود. طبق گزارش ها وضع موجود در استان تهران بگونه ای است که باید بیشتر از گذشته مداخلات در مدیریت بیماری کرونا تشدید شود.1400/01/14
13:19:22
5.0 / 5
548
تگهای خبر: شهر , نوروز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری