فرماندار تهران خبر داد

اعمال محدودیت های شدید از روز شنبه در پایتخت

اعمال محدودیت های شدید از روز شنبه در پایتخت

به گزارش فقط سفر فرماندار تهران هدف اصلی محدودیت ها را تعطیلی كسب وكار مردم ندانست و با اعلان اینكه در بعضی اماكن و مشاغل به سبب عدم رعایت پروتكل ها اعمال محدودیت خواهد شد، اظهار داشت: در شهر تهران با توجه به این كه در وضعیت قرمز و بحرانی است به جز مشاغل ضروری بقیه مشاغل تعطیل خواهند بود.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، عیسی فرهادی با تکیه بر اینکه سلامت مردم، از اولویت نخست به حساب می آید، اضافه کرد: با عنایت به شرایط بحرانی در شهر تهران اعمال محدودیت های شدید در پایتخت از روز شنبه اول آذر ماه اجرا می گردد.
وی ضمن اشاره به اینکه مشاغل سطح یک که تأمین کننده مایحتاج مردم است، مانند سوپرمارکت ها، امداد و نجات و بخش های درمانی، بیمارستان ها، مراکز درمانی مانند مطب ها و..... فعال خواهند بود، افزود: در حوزه اداری هم حداکثر با یک سوم نیروها کار خویش را ادامه می دهند و همینطور منع تردد درون شهری هم از ساعت ۹ شب تا ۴ بامداد علاوه بر منع تردد بین شهری است، اعمال می شود.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی در این راستا باید در یک مسیر واحد هدفمند انجام گیرد و از اظهارنظرهای متناقض و یا مشکوک و ابهام برانگیز که سبب مشوش شدن افکار عمومی می شود، پرهیز شود.
وی اظهار داشت: لزوم دارد تا نیروی انتظامی و بسیج با اجرای کامل و بدون استثناء، تصمیمات انضباطی، مقررات فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت شدید بهداشتی را اجرا نموده و با متخلفین که امنیت بهداشتی جامعه را به خطر می اندازند، برخورد نمایند و از مردم شریف مکررا تقاضا داریم تا پروتکل های بهداشتی را رعایت نموده، تعامل و همکاری لازم در مورد اعمال محدودیت ها با عوامل زحمت کش نیروی انتظامی و بسیج را داشته باشند.
منبع:

1399/08/27
21:20:16
5.0 / 5
1262
تگهای خبر: پایتخت , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری