مونسان:

برنامه های خوبی برای احیای گردشگری داریم

برنامه های خوبی برای احیای گردشگری داریم

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اظهار داشت: برنامه های خوبی برای احیای صنعت توریسم داریم. بعد از پیك كرونا با عنایت به برنامه ها و تقاضای بازار، باید وضعیت را به سرعت ترمیم نماییم.


به گزارش فقط سفر به نقل از خانه ملت، علی اصغر مونسان با اشاره به صدمه کرونا به صنعت توریسم در دنیا، اضافه کرد: خسارات زیادی به گردشگری ایران وارد شد، البته این صنعت دارای خصوصیت منحصر به فردی است و می تواند به سرعت احیا شود. در این راستا در خردادماه ۹۹ اقداماتی انجام شد و آمار گردشگری داخلی به صورت فزاینده بالا رفت اما در ادامه شیوع ویروس کرونا، با تصمیمات ستاد مقابله با کرونا و وزارت بهداشت از سفرها جلوگیری شد.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بیان نمود: اگر بتوانیم از این مشکل عبور و مانند تمام کشورها، مرزهای بین المللی را برای ورود توریست باز نماییم وضعیت گردشگری بهبود می یابد.
وی افزود: برنامه های خوبی را تهیه کرده و آماده و در دستور کار داریم و اگر از این پیک عبور نماییم باید بتوانیم فضا را باز و با عنایت به برنامه ها و تقاضای بازار وضعیت را به سرعت ترمیم نماییم. هم اکنون درگیر تصمیمات ستاد مقابله با کرونا هستیم و باید از آن تبعیت کرد.
مونسان با اشاره به اینکه از فضای مجازی بیشتر برای تبلیغات و معرفی اماکن گردشگری استفاده می شود، اضافه کرد: تورهای مجازی گردشگری کسب درآمد به همراه ندارد، چونکه اقامت اتفاق نمی افتد در واقع حوزه گردشگری باید به صورت فیزیکی اتفاق بیفتد و سفر و اقامت صورت گیرد. البته هم اکنون از فضای مجازی برای تبلیغات و معرفی اماکن گردشگری و میراث فرهنگی به خوبی بهره می گیریم.1399/05/20
22:34:55
5.0 / 5
2007
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری