رییس كمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران عنوان كرد:

ضرورت مراقبت بیشتر مؤسسات خبری از خبرنگاران

ضرورت مراقبت بیشتر مؤسسات خبری از خبرنگاران

به گزارش فقط سفر رئیس كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با تاكید بر اینكه مؤسسات خبری وضعیت اسفناكی دارند، اظهار داشت: مؤسسات مطبوعاتی و حوزه های خبری مراقبت بیشتری از همكاران خود داشته باشند.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، محمد جواد حق شناس در دویست و بیست و نهمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری اظهار داشت: روز خبرنگار را به نمایندگی از همکارانم در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و نمایندگان مردم در شورای شهر به جامعه خبری و اصحاب رسانه تبریک می گویم. نکته ای که این روزها خیلی نگران کننده است، مشکلات پیش آمده در حوزه اقتصاد است و کرونا نیز تأثیرات جدی بر آن گذاشته است. مؤسسات خبری این روزها وضعیت بسیار اسفناکی دارند و این وضعیت به خبرنگاران عزیز که در تمام این سال ها بعنوان چشم و گوش مردم در سخت ترین شرایط بوده اند منتقل شده است.
وی اضافه کرد: خبرنگاری که بعنوان یکی از مشاغل سخت شناخته شده است در کل جهان این وضعیت را دارد و یکی از لطمه پذیرترین شغل ها است. خبرنگار هر لحظه جان و ایمنی خودرا در معرض خطر قرار می دهند تا بتواند صداقت، آگاهی و روشنایی را به مردم و جامعه منتقل کند.
حق شناس تاکید کرد: باتوجه به خط قرمزهایی که به شکل نانوشته برای کار خبری و خبرنگار تعریف شده است و مشکلاتی که بطور غیرقانونی توسط برخی نهادهای دولت برای خبرنگار تعریف شده، وضعیت این عزیزان را با مشکلات بیشتری مواجه کرده است.
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران اضافه کرد: در این فضا مؤسسات مطبوعاتی و حوزه های خبری مراقبت بیشتری از همکاران خود داشته باشند که بتوانند شرایط سخت را با تحمل بیشتر طی کنند و حضور خبرنگاران را همچنان بعنوان چشم و گوش و بعنوان صدای آزاد مردم داشته باشیم.
منبع:

1399/05/19
21:14:19
5.0 / 5
2117
تگهای خبر: شهر , شورای شهر , فضا , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری