مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران خبر داد:

شهرداری تهران، پیشتاز در عرضه آموزش های ورزشی مجازی در روزهای انتشار كرونا

شهرداری تهران، پیشتاز در عرضه آموزش های ورزشی مجازی در روزهای انتشار كرونا

به گزارش فقط سفر مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به اقدامات این سازمان در عرضه آموزش های ورزشی به صورت مجازی در روزهای شیوع كرونا، اظهار داشت: اقدامات مختلفی همچون اجرای برنامه های ˮورزش در خانه، بازی در خانه، لیگ بازی های كامپیوتری و الكترونیكیˮ از جانب این سازمان در روزهای شیوع كرونا صورت گرفته كه با استقبال شهروندان هم روبرو شده است.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، امیر محسنی در آیین رونمایی از پویش آماده باش که از جانب فدراسیون ورزش های همگانی و با مشارکت شهرداری ها برگزار می شود، تصریح کرد: در همکاری برای اجرای این پویش در مناطق شهر تهران کاملا آماده هستیم و در تعامل خوبی که با فدراسیون ورزش های همگانی داریم، اتفافات خوبی در اجرای این پویش خواهد افتاد.

وی با اشاره به اینکه در ماه های گذشته از شیوع کرونا، شهرداری تهران در عرضه آموزش های ورزشی مجازی فعالانه عمل کرده است، تصریح کرد: بیشتر از ۱۵۰۰ ایستگاه ورزش شهروندی و ۱۰۰۰ مجموعه ورزشی و زمین های چمن در شهر تهران، بستر خوبی برای فعالیتهای ورزش همگانی است تا بتوان با تشویق شهروندان به انجام ورزش ایمن، مقابله جدی تری با ویروس کرونا داشت.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران اجرای پویش آماده باش در سرتاسر کشور را یک اتفاق خیلی خوب در تشویق شهروندان به انجام ورزش برشمرد و تصریح کرد: با عنایت به گستره شیوع کرونا امروز بیشتر از هر زمان دیگری احتیاج به ورزش کردن در بین شهروندان احساس می شود و امیدواریم پویش هایی چون آماده باش تأثیر خوبی در تحقق این مهم داشته باشد.
در آیین رونمایی از پویش "آماده باش" که در محل فدراسیون ورزش های همگانی برگزار شد، معاون وزیر ورزش و جوانان، رئیس و نایب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی و مدیران سازمان ورزش شهرداری تهران هم حضور داشتند.
منبع:

1399/05/14
14:17:09
5.0 / 5
1944
تگهای خبر: آموزش , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری