عضو شورای شهر تهران تاكید كرد:

ضرورت توجه شهرداری تهران به درآمدهای غیرنقدی

ضرورت توجه شهرداری تهران به درآمدهای غیرنقدی

فقط سفر: عضو شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از عدم استفاده شهرداری از بودجه های غیرنقد، اظهار داشت: شهرداری مجوز انجام تهاتر به مدیران شهری را داده است. لازم است كه شهرداری به درآمدهای غیرنقدی توجه بیشتری داشته باشد.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، محمود میرلوحی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران درباره درآمدهای غیرنقد شهرداری تهران اظهار داشت: امسال در صورتیکه موضوع کرونا را کنار بگذاریم عدد مطلق درآمد شهرداری میلیاردها تومان کمتر از سال قبل است و اگر به این مسئله توجه نکنیم اساسا با مشکلات بسیاری روبرو خواهیم شد.
وی با انتقاد از استفاده نکردن بودجه های غیرنقد در مجموعه شهرداری تهران افزود: مصوبات خوبی در این عرصه در شورای شهر تهران تصویب شده ولی متاسفانه توسط شهرداری اجرا نشده است. پروژه های مختلفی در پایتخت وجود دارد که می توان زمینه تهاتر بوسیله آنرا فراهم نمود.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه به معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام نموده ام به غیر از اختیارات گذشته که به شما داده ایم ۳۰۰۰ میلیارد تومان نیز مجوز داده شده که از پروژه های نیمه تمام جهت تامین اعتبارات در حوزه حمل و نقل عمومی استفاده کنید، اضافه کرد: ماه چهارم سال در حال اتمام است و مشکلات کرونا از یک طرف و پیگیر نشدن اختیارات توسط شهرداری از جانب دیگر موجب معطل ماندن اجرای برنامه ها شده است.
منبع:

1399/04/22
15:02:33
5.0 / 5
2419
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری