اختتامیه جایزه ملی تعالی گردشگری

اختتامیه جایزه ملی تعالی گردشگری

فقط سفر: اختتامیه دومین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری همراه با معرفی برگزیدگان آن، یكشنبه 22 تیرماه انجام می شود.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، این جایزه با بهره بردن از مدل تعالی صنعت گردشگری بعنوان ابزاری برای سنجش میزان بلوغ تعالی و استقرار نظام های مدیریتی در سازمان ها، بنگاه ها و نهادهای فعال در صنعت توریسم، هر سال برگزار می گردد.
با بکارگیری مدل تعالی صنعت توریسم، سازمان ها علاوه بر بهره مندی از دست آوردهای گوناگون در رابطه با نتایج کلیدی خود از قبیل سود، سهم بازار، میزان فروش و... می توانند از یکسو میزان موفقیت خودرا در اجرای برنامه های بهبود در مقاطع مختلف زمانی مورد ارزیابی قرار دهند و از طرف دیگر عملکرد خودرا با سایر سازمان ها در صنعت توریسم، به ویژه بهترین آنها مقایسه کنند.
در اسفندماه هرسال، همایش اختتامیه جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری به همت پارک ملی علوم، فناوری های نرم و صنایع فرهنگی برگزار می گردد و مجموعه های گردشگری شرکت کننده در پروسه ارزیابی آن سال، متناسب با سطح تعالی مجموعه معرفی و مورد قدردانی قرار می گیرند.
امسال باتوجه به شرایط بحرانی به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا برگزاری این همایش با رعایت پروتکل های بهداشتی در محوطه باز آب نمای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، روز یکشنبه ۲۲ تیرماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۹ تا ۲۱ به آدرس میدان ونک ـ بزرگراه شهید حقانی ـ انتهای خیابان سرو ـ روبروی پارک طالقانی برگزار می گردد.
منبع:

1399/04/15
17:48:06
5.0 / 5
2705
تگهای خبر: فناوری , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری