افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری زرین شهر به ارزش ۳۰۰ میلیارد ریال

افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری زرین شهر به ارزش ۳۰۰ میلیارد ریال

به گزارش فقط سفر معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر كشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای اشاره كرد: در شرایط فعلی كشور كه با شیوع ویروس كرونا و تحریم های ظالمانه مواجهیم، پویایی و حركت روبه جلوی مدیریت شهری در گرو وحدت و انسجام مدیریتی و اجرای پروژه های مورد انتظار مردم است.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، مهدی جمالی نژاد که پنجشنبه ۲۲ خرداد در مراسم افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری زرین شهر در استان اصفهان به ارزش ۳۰۰ میلیارد ریال سخن می گفت، اضافه کرد: در شرایط سخت کرونا که کشورهای مختلف همچون ایران اسلامی دست به گریبان آن هستند و این مساله سبب گشته است شهرداری های شهرهای ایران با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم کنند، شاهد می باشیم که شهرداریها فعالانه مشغول تلاش هستند تا پروژه های عمرانی خویش را به اجرا و بهره برداری برسانند.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به کند نشدن روند افتتاح پروژه های عمرانی در کشور با کوشش های دست اندرکاران امر در دولت، بخش خصوصی، نهادهای غیردولتی و شهرداریها و دهیاریها افزود: روند فعالیت شهرداری های استان اصفهان همچون شهرداری زرین شهر سبب می شود مردم فهیم و صبور شهرهایمان حلاوت خدمت صادقانه را بچشند و با خادمین خودشان در دستگاههای اجرایی همراه و هم صدا شوند.
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با اشاره به کلنگ زنی و افتتاح هشت پروژه با اعتباری بیشتر از 300 میلیارد ریال در زرین شهر، اظهار نمود: این پروژه ها از بسته ای متنوع تشکیل شده و خدمات و کاربری های گوناگونی را شامل می شوند و به خوبی نشان داده است در شرایط تحریم و مشکلات اقتصادی، شهرداری زرین شهر با اتخاذ تدابیر لازم بگونه ای عمل کرده که فعالیت عمرانی این شهر متوقف نشود.
وی افزود: شهرستان لنجان از قدیم الایام شهرستانی فعال بوده و زرین شهر هم به واسطه انجام پروژه های مختلف همچون شهرهای پویا و پرتحرک به شمار می آید که پروژه های کوچک و بزرگ را در کنار یکدیگر به مرحله اجرا و بهره برداری رسانده و این نگاه از جانب مدیریت شهری، قابل توجه است.
وی تصریح کرد: پروژه هایی که شهرهای ایران را به شهر سبز و دوستدار اکوسیستم و محیط زیست تبدیل کند از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند و باید در اجرای پروژه های شهری به مباحث زیست محیطی توجهی دوچندان داشت تا این مهم محقق گردد.
جمالی نژاد با اشاره به اینکه افتتاح پروژه های عمرانی مختلف به صورت هفتگی در ایام اخیر در کشور مبین استمرار جنبش و فعالیت و حرکت در کشور است، بر افزایش انسجام در بین مسئولین و مدیران و مدیریت شهری و روستایی استان ها به منظور رفع انتظارات عموم هموطنان و تقویت زیرساختها تصریح کرد و اظهار داشت: مردم وقتی ببینند که مسئولین به دنبال حل مشکلات و اداره بهتر جامعه هستند، به آنها اعتماد و در برنامه های مسئولان مشارکت فعالی می نمایند.
معاون عمرانی وزیر کشور با تاکید بر اینکه کشور متعلق به مردم است و همه ما خادم مردم هستیم، خاطرنشان کرد: ما بدون مردم چیزی نیستیم و با تمام وجود و با افتخار باید در خدمت مردم باشیم.
رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور همینطور از استانداریها، شهرداریها، دهیاریها و شوراها خواست تا برای افتتاح پروژه های عمران شهری و روستایی در هفته نکوداشت شهرداری و دهیاری طی روزهای ۱۴ تا ۲۰ تیر برنامه ریزی نمایند تا مردم از برنامه ها و اقدامات آنان آگاه شوند.
جمالی نژاد همینطور از حمایت های معاونت عمرانی و مدیرکل دفتر شهری استانداری اصفهان، فرماندار شهرستان لنجان و اعضاء شورای اسلامی زرین شهر برای پشتیبانی از شهرداری برای به ثمر نشستن پروژه ها عمرانی قدردانی و ابراز امیدواری نمود که با سرعت بخشیدن به دیگر پروژه های عمرانی در انتها دوره پنجم مدیریت شهری، شاهد رونق بیشتر از پیش زرین شهر باشیم.

گفتنی است در انتها این آیین توسط جمالی نزاد معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از شهردار زرین شهر بعنوان شهردار شهر برتر استان اصفهان در ارزیابی عملکرد استان اصفهان تقدیر گردید.
پروژه های عمرانی شهرداری زرین شهر که به بهره برداری رسید عبارت بود از پروژه شهرک مشاغل شهری و کارگاهی زرین شهر با اعتبار ۱۷۰ میلیارد ریال، پروژه میدان غدیر با اعتبار ۴۶ میلیارد ریال، پروژه میدان قلعه قاسم با اعتبار ۱۰/۵ میلیارد ریال، پروژه پارک محله ی اندیشه با اعتبار ۶/۵ میلیارد ریال، محور دوچرخه سواری نشاط و تندرستی با اعتبار ۲/۷ میلیارد ریال، آسفالت معابر و پیاده روسازی با اعتبار ۴۱ میلیارد ریال، نصب تابلوهای تبلیغاتی به روش سرمایه گذاری bolt و ایجاد زیرساخت های شهرداری الکترونیک با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال
منبع:

1399/03/23
15:10:23
5.0 / 5
2362
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری