مدیر عامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران خبر داد

امكان سنجی اجرای طرح فاصله گذاری فیزیكی در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت

امكان سنجی اجرای طرح فاصله گذاری فیزیكی در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت

به گزارش فقط سفر مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به امكان سنجی اجرای طرح فاصله گذاری فیزیكی در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت، اظهار داشت: جداسازی كابین رانندگان اتوبوس های بخش خصوصی شروع شد.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، محمود ترفع اظهار نمود: باتوجه به استمرار شرایط موجود، امكان سنجی اجرای طرح فاصله گذاری فیزیكی در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت برقرار شد.
وی اظهار داشت: با وجود شلوغی شهر تهران در ایام اخیر و افزایش مسافران اتوبوس از یك سو و كمبود اتوبوس و دشواری اجرای طرح فاصله گذاری فیزیكی در اتوبوس ها، امكان سنجی اجرای این طرح را آغاز نموده ایم.
وی با بیان اینكه طبیعی است تا زمانی كه شهروندان برای انجام امور روزانه در سطح شهر حضور دارند، برای تردد از وسایل نقلیه شخصی و عمومی استفاده می نمایند، افزود: در این بین اتوبوس بعنوان انتخاب اول شهروندان، بیشترین مسافر را دارد و با وجود شرایط موجود، تعداد مسافران اتوبوس در هفته جاری بیشتر شده است.
طبق گزارش روابط عمومی شركت واحد اتوبوسرانی تهران؛ وی با اشاره به اینكه اگر شهروندان به هر علت ناچار به تردد در سطح شهر و استفاده از اتوبوس هستند، انتظار داریم نكات بهداشتی را رعایت نمایند، اظهار نمود: از مسافران درخواست می نماییم تا با رعایت بهداشت فردی، هنگام سوار شدن به اتوبوس از دستكش و ماسك استفاده كنند و تا جای ممكن فاصله خودرا با سایر مسافران حفظ كنند و اگر صندلی اتوبوس پُر بود از سوار شدن به آن خودداری كرده و منتظر اتوبوس بعدی بمانند.
ترفع با اعلان اینكه نسبت به جداسازی كردن كابین رانندگان اتوبوس بی آرتی از مسافران اقدام نموده بودیم و این جداسازی را برای اتوبوس های بخش خصوصی نیز از روز گذشته آغاز نموده ایم، اشاره كرد: با توجه به این اقدام و سایر تدابیر و تمهیدات در نظر گرفته شده همچون ضد عفونی كردن اتوبوس ها در ابتدا و انتهای خطوط و تجهیز رانندگان به افشانه های ضد عفونی كننده، حرف اول در رعایت مسائل بهداشتی و حفظ بهداشت را خود شهروندان می زنند.
مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی در آخر با تاكید بر اینكه طرح تفكیك راننده از مسافران، علاوه بر اتوبوس های دو كابین در اتوبوس های تك كابین نیز شروع شده است، اشاره كرد: باتوجه به امكانات و تجهیزات موجود، هر اقدامی كه در جهت حفظ سلامت مسافران و رانندگان موثر باشد را به اجرا در آورده ایم و اقدامات اجرایی به این منظور را با جدیت و دقت ادامه می دهیم.
منبع:

1399/01/18
21:14:50
5.0 / 5
3163
تگهای خبر: پایتخت , شهر , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری