مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور عنوان كرد

اجبار نصب نرم افزار محاسبه پیمایش سوخت توسط رانندگان سرویس مدرسه

اجبار نصب نرم افزار محاسبه پیمایش سوخت توسط رانندگان سرویس مدرسه

به گزارش فقط سفر مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور از اجبار نصب نرم افزار محاسبه پیمایش سوخت توسط رانندگان سرویس مدارس برای برخورداری از سهمیه سوخت تخصیصی اطلاع داد.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، مرتضی ضامنی در مورد سهمیه اختصاص یافته به رانندگان سرویس مدارس تصریح كرد: بر مبنای مصوبه هیئت وزیران، مقرر شد تخصیص سهمیه سوخت رانندگان سرویس مدارس صرفاً بر اساس احصاء پیمایش آنها در چارچوب اعتبار نقدی به حساب مالكین این خودرو ها انجام می پذیرد.
وی ادامه داد: این دسته از رانندگان جهت برخورداری از سمهیه تخصیصی سوخت، می بایست نسبت به نصب اپلیكیشن محاسبه پیمایش سوخت هرچه زودتر اقدام نمایند.
ضامنی افزود: میزان پیمایش ماهیانه هر راننده طبق گزارش ارسالی از نرم افزار فوق در هرماه محاسبه و مبنای اختصاص اعتبار مربوط به سهمیه سوخت می باشد كه رانندگان موظف می باشند در تلفن همراه خود نصب نمایند.
این مسئول در ارتباط با عدم نصب اپلیكیشن محاسبه پیمایش بیان داشت: مرجع شناسایی و فعالیت در این عرصه، نرم افزار موبایلی یاد شده می باشد و عدم نصب این نرم افزار و عدم عرضه گزارش پیمایش صورت گرفته از این طریق سبب حذف سهمیه سوخت خواهد گردید.
مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور در ارتباط با طریقه استفاده از نرم افزار عنوان شده اضافه كرد: رانندگان سرویس مدارس باید با شروع هر سرویس، شروع سفر و آخر هر سرویس گزینه آخر سرویس را از راه برنامه ثبت نمایند (این مبحث شامل سرویس های رفت و برگشت و سرویس دوم و سوم هم می شود). مجموع سرویس های انجام شده و مسافت هایی كه توسط راننده در مدت زمان فعالیت طی می شود تعیین كننده میزان سهمیه سوخت مورد نیاز راننده خواهد بود.
طبق گزارش روابط عمومی اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور، وی یاد آور شد: نرم افزار فوق صرفاً برای سنجش پیمایش این گروه از ناوگان جهت تعیین سهمیه سوخت بوده و كاربردی برای دانش آموزان ندارند، در مورد نرم افزار مربوط به دانش آموزان، مبحث در كار گروه مشتركی با آموزش و پرورش در حال بررسی است كه بعد از نهایی شدن اعلام خواهد شد.1398/11/24
01:58:07
5.0 / 5
3896
تگهای خبر: آموزش , ثبت , سفر , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری