انتقاد رئیس شورای شهر از تعاملات ناعادلانه برخی پیمانكاران با كارگران

انتقاد رئیس شورای شهر از تعاملات ناعادلانه برخی پیمانكاران با كارگران

فقط سفر: ایسنا/قم رئیس شورای شهر قم از تعاملات ناعادلانه برخی پیمانكاران با كارگران خود انتقاد نمود.


عبدالله جلالی روز دوشنبه در یك صد و سی امین جلسه رسمی و علنی شورای شهر قم با انتقاد از برخی پیمانكاران شهرداری اظهار داشت: پیمانكاران شهرداری قم نسبت به پرداخت حقوق و تعهد به بیمه تكمیلی كارگران شركتی شهرداری عمل نمی كنند.
وی ادامه داد: یكی از مشكلاتی كه در این بین دیده می شود كه آن است كه برخی می كوشند با پایمال كردن حقوق ابتدایی این نیروها به منافع خود برسند.
رئیس شورای شهر در بیان جزئیات بیشتر، یادآورشد: رفتارهای ظالمانه پیمانكاران شهرداری با كارگران این نهاد خصوصاً در بخش پاركینگ زائر و نیروهای فضای سبز شهری بیشتر است.
جلالی در ادامه بیان كرد: از بین رفتن حقوق ابتدایی این افراد ظلم و اجحاف بزرگی در حق كارگرانی است كه در شرایط اقتصادی امروز از كوچك ترین امكانات محروم می باشند.
رئیس شورای اسلامی شهر قم با ابراز نگرانی از شرایط كارگران و نحوه عمل به تعهدات از طرف پیمانكاران یادآورشد: بعضی از مسایل را نمی توان به راحتی بیان كرد ولی در این رابطه جزئیات بیشتری را به شهردار قم خواهم گفت و امید دارم شهرداری ورود جدی به این مساله داشته باشد.
جلالی درانتها اظهاركرد: هزینه های سازمان آتش نشانی در بخش تجهیز و نوسازی بسیار افزایش یافته و از دولت انتظار داریم در تامین هزینه های این سازمان اهتمام بیشتری داشته باشد.
منبع:

1398/11/07
20:52:05
5.0 / 5
4335
تگهای خبر: شهر , شورای شهر , فضا , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری