بنزین سفر امسال داده می شود!

بنزین سفر امسال داده می شود!

فقط سفر: ایسنا/سمنان مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر (ویژه نوروز 99) استان سمنان از پیگیری طرح بنزین سفر از طرف وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آگاهی داد.


مهدی جمال در ستاد اجرایی خدمات سفر این استان اظهار نمود: این طرح با هدف كمك به افزایش سفرها از طرف وزارتخانه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دست پیگیری است.
وی بر ضرورت كمك دستگاه ها به پروسه معرفی جاذبه های گردشگری استان تاكید و اشاره كرد: تبلیغات خدمات سفر ویژه نوروز ۹۹ از طرف كمیته های خدمات سفر بمنظور یكپارچگی و با اعطای اعتبار از طرف اداره كل میراث فرهنگی استان صورت گیرد.
مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با اشاره به افزایش سفرها در این استان در نوروز سال قبل اظهار داشت: اقامت مسافران نوروزی در تعطیلات نوروزی سال ۹۸ در مقایسه با مدت مشابه سال آن ۳۸.۵ درصد افزایش یافت.
جمال با اشاره به افزایش سفرها به این استان در طول سال اشاره كرد: بر طبق آمار، ضریب اشغال تخت خواب های هتل ها در تابستان امسال بطور متوسط ۸۰ درصد بود.
وی با اشاره به اینكه دبیرخانه خدمات سفر به دبیری اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به صورت دایمی در استان سمنان فعال است افزود: تبدیل استان سمنان از معبر به مقصد گردشگری با راهبردهای مهم اقتصادی در دستور كار است.
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان از تبلیغ جاذبه های گردشگری استان سمنان در فضای مجازی با استفاده از نرم افزارهای نوین آگاهی داد و اظهار داشت: هم افزایی دستگاه های اجرایی برای پذیرایی، خدمات رسانی و اسكان مسافران نوروزی اجتناب ناپذیر است.
وی ادامه داد: ۲۴ كمیته خدمات سفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم با اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان ویژه نوروز ۹۹ در ارتباط هستند.
مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اشاره كرد: هماهنگی ها برای خدمات مناسب تر به مسافران نوروزی با جدیت تا اتمام طرح دنبال می شود.
منبع:

1398/10/29
16:00:49
5.0 / 5
4160
تگهای خبر: تبلیغات , خدمات , دستگاه , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری