مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۱:

آماده بارش برف سنگین بودیم

آماده بارش برف سنگین بودیم

به گزارش فقط سفر مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یك اظهار داشت: تاخیر در بستن قرارداد با پیمانكاران برف روبی حقیقت ندارد و مخازن شن در سطح منطقه پیش بینی شده بود.مجید صالحی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباب انتشار برخی اخبار در خصوص اینكه قرارداد برف روبی منطقه با تاخیر بسته شده و روز چهارشنبه برای برف پیش رو شن خریداری شده، اظهار داشت: اساسا این مساله از اصل تكذیب می شود. مدتهاست قرارداد پیمانكار برمبنای روال معمول بسته شده و تغییری در پیمانكار رخ نداده و این مساله یك سوژه ثابت و پیش بینی شده در منطقه است و همان پیمانكار كه در سنوات گذشته در این عرصه فعالیت می كرد همچنان فعالیت می كند.
وی اضافه كرد: بعد از اعلام هواشناسی درباب بارش برف در منطقه آمادگی لازم را برای برف روبی داشتیم، كیسه های شن در معابر گذاشته شده بود و مردم برای پاكسازی معابر نیز از همان كیسه های شن بهره برده بودند اما دلیل آنكه معابر اصلی با سرعت برف روبی نشدند همزمانی سنگینی بارش برف با پیك ترافیكی صبحگاهی بود و ما امكان استفاده از ماشین های مكانیزه خودرا برای برف روبی نداشتیم. بدین سبب با نیروی انسانی در سطح معابر مبادرت به برف روبی كردیم.
صالحی اشاره كرد: امشب با كاهش بار ترافیكی معابر اصلی تمامی مخازن شن شارژ می شوند و هم اكنون بالغ بر دو هزار نیروی انسانی در حال پاكسازی معابر پیاده خیابانهای منطقه هستند.
این ادعای یك مقام شهرداری تهران در حالی است كه با وجود اطلاع رسانی چند روزه سازمان هواشناسی در خصوص بارش برف در تهران از شروع روز شنبه، شهروندان تهرانی امروز با نابسمانی جدی در خیابان های شهر مواجه گشتند و تا ظهر شنبه خبری از ماشین های برف روب و بازگشایی معابر نبود. در دسترس نبودن كیسه های شن در معابر عمومی هم مانع اقدام خودجوش تهرانی ها برای بازگشایی معابر و تسهیل عبور و مرور شد.
با بارش برف از آغازین ساعات بامدادان امروز ترافیك سنگین در مناطق مختلف پایتخت گزارش شد؛ بیشتر گزارشها حاكی از نبود كیسه های شن و نمك برای یخ زدایی معابر خصوصاً در مناطق مختلف شمالی شهر تهران خبر می داد.


منبع:

1398/08/26
17:15:13
5.0 / 5
4026
تگهای خبر: پایتخت , خرید , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری