هاشمی: جای خالی فعالیت های عمرانی و حمل و نقل در هفته تهران

هاشمی: جای خالی فعالیت های عمرانی و حمل و نقل در هفته تهران

به گزارش فقط سفر رئیس شورای شهر تهران با اشاره به نقش پر رنگ فعالیت های فرهنگی در هفته تهران اظهار داشت: مناسب بود در این هفته چند صد اتوبوس یا چند واگن به ناوگان حمل و نقلی اضافه می شد یا دست كم كلنگ بعضی از پروژه های عمرانی اولویت دار به زمین زده می شد.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، محسن هاشمی بامداد امروز در جریان جلسه علنی شورای شهر تهران با بیان این كه هفته تهران به انتها رسید و بخش فعالیت های فرهنگی پر رنگ بود اظهار داشت: باید فعالیت های فرهنگی سازنده و غیر كلیشه ای در مدیریت شهری تقویت شود و باید بگویم جای فعالیت های عمرانی و زیر بنایی در هفته تهران خالی بود.
وی با بیان این كه هفته تهران یك بهانه و فرصت است كه به موضوعات و مسائل اساسی تهران بپردازیم اضافه كرد: تقارن این هفته با آغاز پاییز كه دوران اوج آلودگی هوا و ترافیك است، به ما یادآوری می كند كه بر طبق نظرسنجی ها ۹۳ درصد مردم خواستار پرداختن به سوژه آلودگی هوا و ترافیك بودند و بسیار مناسب بود كه در هفته تهران و شروع سال تحصیلی بطور نمونه شاهد اضافه شدن چندصد دستگاه اتوبوس یا ده ها قطار می بودیم اما كمبود اعتبارات و ضعف در پیگیری جذب اعتبارات صندوق توسعه ملی، مانع از انجام این مهم شد.
وی با بیان این كه مناسب بود در این هفته شاهد بهره برداری از پروژه های عمرانی یا دست كم كلنگ زنی بعضی از پروژه های عمرانی اولویت دار مثل خطوط ۸ تا ۱۱ مترو بودیم اظهار داشت: فعالیت دوره پنجم شورایاران شروع شده است و باید بگویم سیاست محله محوری یكی از راهبردهای شورای پنجم است كه باید پیگیری شود.
وی اضافه كرد: سوژه جبران كمبود سرانه های خدمات شهری می تواند محور فعالیت شورایاران باشد. شورایان می تواند با اقداماتی واقع گرایانه و عملی قسمتی از مشكلات و نارضایتی شهروندان را برطرف كنند.
منبع:

1398/07/21
14:55:18
5.0 / 5
4377
تگهای خبر: حمل و نقل , خدمات , دستگاه , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری