رئیس شورای عالی استانها: در بحث شفافیت مشكلات بسیاری داریم

رئیس شورای عالی استانها: در بحث شفافیت مشكلات بسیاری داریم

به گزارش فقط سفر رئیس شورای عالی استانها اظهار داشت: در بحث شفافیت، با وجود اقدامات مثبت بسیار، مشكلات بسیاری داریم و نتوانستیم هنوز جایگاه مناسبی را در سطح بین المللی كسب نماییم.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، مرتضی الویری رئیس شورای عالی استان ها در دومین اجلاس شهرداران نواحی كه از طرف معاونت هماهنگی و امور مناطق برگزار شد، اشاره كرد: ما در این دوره مدیریت شهری توفیقات بسیاری به دست آوردیم اما برخی مسائل مانند شفاف سازی هنوز نیاز به ورود جدی تری دارد.
وی ادامه داد: مشاركت به این معنا است كه بتوانیم مواردی را به وجود آوردیم كه هر كسی كه در این شهر زندگی كند نسبت به شهر احساس تعلق كرده و مشاركت كند. بحث مشاركت در تصمیم گیری ها، انتخابات، سازمان های مردم نهاد و... هر جا مشاركت شكل گرفته است توانستیم توفیقات بزرگی كسب نماییم.
الویری اظهار داشت: اگر واقعا مسیر مشاركت را درست پیش برویم كوه ها جا به جا می شود و اتفاق های عظیم شكل می گیرد.
وی اشاره كرد: می توانیم با برنامه ریزی خوب این مشاركت ها را به كار بگیریم و مشاركت های مردمی می تواند به كمك ما بیاید. بهتری محلی كه پیوند این زنجیر است نواحی شهرداری است و شهرداران نواحی می توانند در حوزه های مختلفی مشاركت های مردمی را به وجود آورند.
بر طبق گزارش شهرنوشت، این عضو شورای شهر تهران در خاتمه اظهار داشت: تابلو و نماد عملكرد شهرداری در شهرداری های نواحی شكل می گیرد چونكه عملكرد شهرداری در نواحی به خوبی دیده می شود.
منبع:

1398/07/10
22:49:14
5.0 / 5
4074
تگهای خبر: ثبت , شهر , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری