با تصویب یك فوریت؛

مجوز هزینه كرد ۱۰ میلیاردی شورا در مراسم اربعین

مجوز هزینه كرد ۱۰ میلیاردی شورا در مراسم اربعین

فقط سفر: اعضای شورای شهر با یك فوریت پیشنهاد شهرداری برای هزینه كرد 10 میلیارد تومان در مراسم پیاده روی اربعین موافقت كردند.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، بامداد امروز لایحه پیشنهادی شهرداری تهران در مورد هزینه های پیاده روی اربعین روی میز بررسی شورای شهر قرار گرفت و مظاهریان معاون برنامه ریزی شهردار با بیان این كه پیاده روی اربعین یكی از اتفاقات مهمی است كه شهرداری نمی تواند به آن بی توجه باشد اظهار داشت: شهرداری تهران بنا به مسئولیت اجتماعی كه دارد در اتفاقاتی همچون زلزله كرمانشاه و سیل گلستان نیز پیش قدم بوده است و بر همین مبنا امروز لایحه ای را با قید یك فوریت تقدیم شورای شهر كرده كه بر طبق آن به شهرداری اجازه دهد تا سقف ۱۰ میلیارد تومان برای پیاده روی اربعین هزینه كند.
وی ادامه داد: بر طبق پیش بینی های انجام شده خیلی از این هزینه ها صرف رفت و روب و پاكیزگی مسیر خواهد شد.
به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، نهایتا اعضای شورای شهر با تصویب یك فوریت این لایحه برای تعیین ۱۰ میلیارد تومان برای پیاده روی اربعین موافقت كردند.
به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، همین طور به پیشنهاد كمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران دكتر سپیده حبیبی بعنوان نماینده شورا در كمیته آلودگی صوتی در شركت كنترل كیفیت هوا با رای اعضای شورای شهر برگزیده شد.
منبع:

1398/06/31
15:17:10
5.0 / 5
4321
تگهای خبر: شهر , شورای شهر , كیفیت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری