معاون عمرانی استانداری تهران عنوان كرد

استثنای برخی شهرداران استان تهران از قانون سكونت در محل خدمت

استثنای برخی شهرداران استان تهران از قانون سكونت در محل خدمت

به گزارش فقط سفر معاون عمرانی استانداری تهران با تاكید بر بررسی معذوریت های شهرداران در سطح استان اظهار داشت: برخی شهرداران استان تهران از قانون سكونت در محل خدمت استثنا هستند.


محمد تقی زاده در گفت و گو با ایسنا، در تشریح روند پیگیری گردنگیر سكونت شهرداران در محل خدمت خود در سطح استان تهران اظهار داشت: در این مساله برخی معذوریت ها برای افراد وجود دارد انچه كه استاندار تهران به فرمانداران شهرستانها ابلاغ كرده است در خصوص این بود كه بررسی نمایند و مواردی كه سكونت شهرداران در محل خدمتشان نیست به حوزه عمرانی استانداری تهران اعلام كنند.
وی ادامه داد: در روند بررسی این مساله برخی معذوریت ها برای افراد وجود دارد كه در قوانین هم این موارد پیش بینی شده است برای مثال شهردار پیشوا بر طبق شروط كه باید به همراه خانواده در محل خدمت سكونت داشته باشند اما همسرشان در آموزش و پرورش تهران شاغل هستند و با درخواست انتقال برای پیشوا نیز موافقت نشده است پس این مورد استثنا شمرده می شود.
وی اشاره كرد: در مورد سایر شهرداران سطح استان نیز به دقت بررسی ها صورت خواهد گرفت و اگر در موارد خاص شرایطی باشد كه استثنا ایجاد شود بررسی می نماییم و تصمیم گیری می نماییم تا حقی از كسی ضایع نشود اما در سایر موارد نیز برمبنای مقررات عمل خواهیم كرد.
منبع:

1398/06/28
12:38:12
5.0 / 5
4058
تگهای خبر: آموزش , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری