مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران خبر داد

59 اتوبوس فرسوده امسال از رده خارج شدند، بازسازی یكصد و پنجاه اتوبوس تا آخر سال

59 اتوبوس فرسوده امسال از رده خارج شدند، بازسازی یكصد و پنجاه اتوبوس تا آخر سال

فقط سفر: شركت واحد اتوبوسرانی تهران با بكارگیری از كلیه ظرفیت های در اختیار و به منظور تحقق اهداف مدیریت شهری در ارائه سرویس های مطمئن، مقرون به صرفه، در دسترس و سریع جهت استفاده عموم جامعه خصوصاً اقشار لطمه پذیر، معلولان و جانبازان و... اقدامات مهمی را امسال انجام داده است.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، پیمان سنندجی با اشاره به اینكه تحقق برنامه ها و روند اقدامات شركت واحد اتوبوسرانی تهران در سال 1398 برای رسیدن به یك حمل و نقل اتوبوسی كارآمد و موثر خواهد بود، اظهار نمود: اجرای چهار مرحله طراحی شبكه خطوط متناسب با تقاضا، تدوین برنامه زمانبندی حركت اتوبوس ها با استفاده از سیستم های ITS، تخصیص بهینه ناوگان به خطوط و تخصیص بهینه خدمه آموزش دیده با برنامه ریزی دقیق و هدفمند، لازم است.
وی ادامه داد: شركت واحد اتوبوسرانی بر طبق اسناد و قوانین فرادستی در حوزه حمل و نقل و ترافیك و مصوبات برنامه پنج ساله سوم ابلاغی شورای اسلامی شهر تهران و به منظور تحقق اهداف مدیریت شهری و ارائه سرویس های منظم به همه شهروندان تهرانی اقدامات مفیدی انجام داده است.
مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینكه یكی از این اقدامات، پروژه اعلام هوشمند نام ایستگاه در داخل اتوبوس های خطوط تندرو است، اظهار داشت: انعقاد قرارداد نوسازی 500 دستگاه مخزن CNG اتوبوس های گازسوز، انعقاد تفاهم نامه خرید 500 دستگاه مینی بوس جهت بكارگیری در خطوط و همین طور انعقاد تفاهم نامه خرید 500 دستگاه اتوبوس جهت بكارگیری در خطوط همچون برنامه های انجام شده امسال است.
سنندجی با اشاره به اینكه 13 دستگاه اتوبوس دوكابین نوسازی شده اند، اشاره كرد: بازسازی 26 دستگاه اتوبوس و برنامه ریزی جهت بازسازی 150 دستگاه اتوبوس تا آخر سال، یكی دیگر از اقدامات است.
بر طبق گزارش شهرنوشت، مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران در مورد دیگر اقدامات انجام شده، اظهار نمود: ورود 117 دستگاه مینی بوس جدید به خطوط حمل و نقل عمومی، ستاندن گواهینامه استاندارد ISO14001 ورژن 2015 در سال 1398، خارج از رده كردن 59 دستگاه اتوبوس فرسوده، تدوین دستورالعمل طراحی تابلو و نگهداشت ایستگاه های خطوط تندرو و اضافه كردن امكان Talk Back و... برای روشندلان برای استفاده از برنامه زمانبندی همچون اقدامات انجام شده به منظور تحقق اهداف مدیریت شهری است.
منبع:

1398/06/20
13:08:58
5.0 / 5
4293
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری