دادستان كل كشور:

دستگاه قضائی و ناجا در مقابله با بدحجابی كوتاه نمی آیند

دستگاه قضائی و ناجا در مقابله با بدحجابی كوتاه نمی آیند

به گزارش فقط سفر دادستان كل كشور اظهار داشت: امروز مساله حجاب و عفاف دستاویزی برای رسیدن به مطامع و خواسته های دشمن شده است و آنها با انواع اقدامات تلاش دارند تا با بهره مندی از این مسئله، فرهنگ غربی را در كشور رواج دهند كه باید مراقب باشیم.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، حجت الاسلام منتظری در آئین تكریم و معارفه دادستان مركز استان: مجلس وظیفه دارد تا قانون حقوق عمومی را بسرعت تصویب نموده و زمینه را برای برخورد با متجاورین حقوق عمومی فراهم نماید.
وی افزود: اگر ما به وظایف خود عمل می كردیم، بی گمان خیلی از وقایع و حوادث پیش آمده در ماجرای سیل اخیر در بعضی استان های كشور را شاهد نبودیم..
دادستان كل كشور همینطور اظهار داشت: از دستگاه های اجرایی انتظار داریم در مسائلی كه منافع آن به عامه مردم باز می گردد مساعدت و همكاری بیشتری را اعمال نمایند.
منتظری با اشاره به اینكه دستگاه قضائی در جهت تحقق خواست مقام معظم رهبری و رفع مشكلات دولت و بخصوص حوزه های اقتصادی و صنعت تمام قد به میدان آمده است، خاطرنشان كرد: اگر جایی كوتاهی شكل گرفته مسئولان اجرایی كشور آنرا از ما بخواهند.
وی خاطرنشان كرد: از دو سال قبل از دادستان ها و رؤسای دادگستری ها خواستیم كه در جهت رفع مشكلات تولید در كشور جلساتی را برگزار نموده و مساعدت لازم را عرضه نمایند، در مسائل و مشكلات حقوقی كارخانجات و صنایع، دستگاه قضائی ضمن رعایت حقوق بانك تسهیلات دهنده و پیگیری حقوق آن مجموعه، باید تلاش نماید تا چرخ كارخانجات از حركت نایستد.
دادستان كل كشور در بخش دیگری از سخنان خود اضافه كرد: آمریكا در جبهه های اقتصادی و فرهنگی به جنگ با ملت ایران آمده است و باید دقت كنیم كه زمینه را برای تهاجم بیشتر آن فراهم ننماییم.
منتظری تصریح كرد: امروز مسئله ی حجاب و عفاف دستاویزی برای رسیدن به مطامع و خواسته های دشمن شده است و آنها با انواع اقدامات تلاش دارند تا با بهره مندی از این مسئله، فرهنگ غربی را در كشور رواج دهند كه باید مراقب باشیم. دستگاه قضائی و نیروی انتظامی در مقابله با بد حجابی كوتاه نیامده و تمام تلاش خویش را در مبارزه با بی بندوباری در جامعه عرضه خواهند كرد.
وی اذعان داشت: دلایلی داریم كه دشمن با تضعیف بحث حجاب و عفاف قصد گرفتار كردن جوانان و زنان ما را دارد كه اساسا نیروی انتظامی و مردم اجازه نخواهند داد كه عده قلیلی فرهنگ حجاب و عفاف را زیر سئول برده و تضعیف نمایند.
دادستان كشور همینطور با اشاره به اینكه نخستین و مهمترین وظیفه ی ما آن است كه در خدمت مردم باشیم، اظهار داشت: نعمت خداوند وقتی متوجه ی انسان بشود، زمینه ی خدمت به مردم برای آن فرد فراهم می گردد، بنا بر فرمایش امیر مؤمنان (ع) اگر كسی در خدمت به مردم احساس خستگی نموده و این احساس در عمل او نشان داده شود، زمینه ی خدمت از وی بازستانده می شود.
منتظری افزود: دادستان دو وظیفه مهم دارد نخست آنكه برای كسانی كه نزد وی آمده و طرح شكایت نموده و تقاضای رسیدگی دارند، وظیفه دارد احقاق حق نموده و حق را بازستاند و وظیفه ی دوم دفاع از حقوق عمومی است.
1398/03/24
13:29:06
5.0 / 5
4507
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری