اقدامات شهرداری تهران برای برگزاری مراسم سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

اقدامات شهرداری تهران برای برگزاری مراسم سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

به گزارش فقط سفر جلسه هماهنگی شهرداری تهران جهت برگزاری مراسم بزرگداشت سی امین سالگرد ارتحال ملكوتی حضرت امام خمینی(س) برگزار و در این نشست مسئولیت های مناطق مختلف پایتخت برای برگزاری این مراسم مشخص شد.به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا جلسه هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت سی امین سالگرد ارتحال ملكوتی حضرت امام خمینی(س) از جانب معاونت خدمات شهرداری تهران در سالن اجتماعات این نهاد برگزار گردید. در این نشست مقرر شد تا كلیه مناطق، معاونت ها، سازمان ها، شركت ها و ادارات كل مربوطه نسبت به معرفی نماینده تام الاختیار به دبیرخانه ستاد «اداره كل امور خدمات شهری» اقدام نمایند. همینطور مقرار شد تا كلیه مناطق، معاونت ها، سازمان ها، شركت ها و ادارات كل ضمن برگزاری جلسات و بازدیدهای لازم، برنامه های اجرایی خویش را در مورد برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(س)، ظرف مدت یك هفته به دبیرخانه ستاد«اداره كل امور خدمات شهری» ارسال نمایند.

در همین راستا، نظر به برگزاری مراسم و بازدیدهای مختلف از محله جماران و حرم عبدالعظیم حسنی(ع)، مقرر شد شهرداری منطقه یك و منطقه۲۰ با هماهنگی ستاد مركزی ارتحال، در مورد آماده سازی محله و مسیرهای منتهی به جماران و حرم مطهر حضرت عبدالعظیم و مسیرهای منتهی به آن اقدام نمایند.

در عین حال، مقرر شد پنج منطقه«۳-۶-۱۲-۱۸-۲۱» كه مسئولیت پذیرایی را بر عهده دارند با هماهنگی اداره كل امور خدمات شهری، از الان نسبت به برنامه ریزی و ایجاد آمادگی در مورد برگزاری ایستگاه های پذیرایی اقدام نمایند و ۱۴منطقه«۲-۴-۵-۷-۸-۹-۱۰-۱۱-۱۳-۱۴-۱۵-۱۶-۱۷-۲۲» با هماهنگی اداره كل امور خدمات شهری، ضمن شناسایی پهنه های جغرافیایی تحویلی، از الان در جهت برنامه ریزی در مورد این مراسم عمل كنند.

سازمان بسیج شهرداری هم با هماهنگی ستاد گمشدگان و قرارگاه شهید فهمیده نسبت به برگزاری ایستگاه های راهنمای زائران و در مورد تهیه و عرضه نقشه چیدمان و محل استقرار ستاد مذكور اقدام می كند.

به گزارش روابط عمومی ستاد مركزی بزرگداشت امام خمینی، همینطور یگان حفاظت شهرداری و شركت شهربان و حریم بان باید ضمن هماهنگی با عوامل انتظامی و قرارگاه شهید فهمیده نسبت به پیگیری موضوعات ساماندهی انضباط اجتماعی و سد معبر، داخل و بیرون از محوطه بهشت زهرا و حرم مطهر همكاری لازم را داشته باشند.

انتهای پ


1398/03/06
19:53:57
5.0 / 5
4186
تگهای خبر: پایتخت , خدمات , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری