مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری های استان تهران منصوب گردید

مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری های استان تهران منصوب گردید

فقط سفر: سعید استاد فرج از طرف استاندار تهران بعنوان مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری های استان تهران منصوب گردید.به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، سعید استاد فرج، در آئین تكریم و معارفه مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری های استان تهران كه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران انجام شد اظهار داشت: همكاران سازمان همیاری بسیار توانمند در اجرای اهداف سازمانی هستند. حتما همكارانی كه منشأ اثر در سازمان همیاری هستند مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

وی اشاره كرد: اعتماد از دست رفته شهرداری ها بعنوان سهامداران اصلی این سازمان باید جلب شود.

به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، در بخش دیگری از این مراسم تقی زاده - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران - نیز اظهار داشت: اساساً فلسفه وجودی تأسیس این سازمان حمایت و پشتیبانی شهرداری های استان بعنوان اصلی ترین سهامداران این سازمان است. طبعاً توقع سهامداران از سازمان این است كه سازمان همیاری در قالب اساسنامه به برآورده كردن نیازهای شهرداری های استان تهران بپردازد.

وی اضافه كرد: از زمان تأسیس، این سازمان با فراز و فرودهایی همراه بوده است و اگر نتوانیم برنامه محور حركت نماییم بطور قطع با مشكل مواجه می شویم. اگر بخواهیم تحولی بزرگ در سازمان به وجود بیاوریم باید نگاهی نوین مبتنی بر پویایی و بالندگی و در قالب برنامه اتخاذ شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران افزود: استان تهران دارای ظرفیت ها و فرصت هایی در حوزه بازرگانی و سرمایه گذاری است كه استان های دیگر فاقد آن هستند و این به منزله یك فرصت برای سازمان همیاری شهرداری ها است. لازم است در رویكرد جدید سازمان حتما به ظرفیت های شهرداری تهران و ارتباط و تعامل دوسویه سازمان همیاری و با شهرداری تهران توجه گردد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، تقی زاده اشاره كرد: موضوعات فنی، عمرانی، اقتصادی و تجاری باید از اولویت های اساسی سازمان همیاری باشد. بسیاری از موارد سرمایه گذاری در بوروكراسی زائد اداری متوقف می شود و این مانع توسعه استان خواهد شد. توجه به این مساله وظیفه سازمان همیاری است.

منبع:

1398/03/04
22:00:45
5.0 / 5
4921
تگهای خبر: شهر , نوین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری