نوآوران حوزه صنایع دستی تخفیف ۵۰ درصدی می گیرند

نوآوران حوزه صنایع دستی تخفیف ۵۰ درصدی می گیرند

فقط سفر: مطابق دستورالعمل پشتیبانی از حضور شركت های خلاق در نمایشگاه های منتخب داخلی شركت های خلاق علاقه مند به حضور در نمایشگاه صنایع دستی از تخفیف ۵۰ درصدی بهره مند می شوند.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شركت های خلاق مطابق دستورالعمل پشتیبانی از حضور شركت های خلاق در نمایشگاه های منتخب داخلی تا سقف ۲۰ میلیون ریال در سال از حضور این شركت ها در نمایشگاه های منتخب داخلی حمایت می كند.
در همین راستا درصورت تمایل، شركت های خلاق متقاضی كه سقف حمایتی آنها به اختتام نرسیده باشد، می توانند از تخفیف ۵۰ درصدی جهت حضور در این نمایشگاه باز بهره مند شوند.
سی و یكمین نمایشگاه ملی صنایع دستی ۳۱ استان كشور به همت معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و به منظور معرفی توانمندی ها و ظرفیت های بالقوه گروه های فعالیتی صنایع دستی كشور برگزار می گردد.
این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از ۱۵ الی ۱۸ اسفند ماه جاری برگزار می گردد.
معرفی توانمندی ها و ظرفیت های بالقوه هنر- صنعت دستی در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی كشور، فراهم كردن زمینه آشنایی عموم جامعه با انواع محصولات صنایع دستی استان ها و مناطق مختلف و تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی با هدف توسعه مبادلات اقتصادی و همین طور ارتقای كمی و كیفی محصولات همچون اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
برمبنای اعلام روابط عمومی معاونت علمی ریاست جمهوری، همین طور برقراری ارتباط مستقیم ین تولیدكنندگان و مصرف كنندگان محصولات صنایع دستی، جلب سرمایه گذاری بوسیله مشاركت بخش های فعال اقتصادی در نمایشگاه، نمایش كالاهای قابلیت دار صنایع دستی در جهت رشد و توسعه فروش داخلی و صادرات غیرنفتی كشور باز از دیگر اهداف مطرح شده در برگزاری سی و یكمین نمایشگاه صنایع دستی است.1397/12/13
13:56:23
5.0 / 5
4396
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری