تهرانی ها امروز هوای سالم تنفس می كنند

تهرانی ها امروز هوای سالم تنفس می كنند

فقط سفر: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: به تدریج طی امروز (۳ اسفند ماه) از غلظت آلاینده های تجمع یافته در روز پیشین كم می شود و شرایط كیفی هوای شهر تهران بهبود خواهد یافت.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با بیان اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا برای امروز (۳ اسفندماه) نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی نسبت به روز گذشته است، اظهار نمود: برای برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متربرثانیه از سمت نواحی غربی انتظار می رود.

وی افزود: این شرایط جوی تا فردا (۴ اسفند) كم وبیش ادامه خواهد داشت و برخی ساعات همراه با افزایش میزان ابرناكی و وزش باد موثر خواهد بود. همین طور تا روز آینده دما روند افزایشی دارد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران افزود: طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا، به تدریج طی امروز (۳ اسفندماه) از غلظت آلاینده های تجمع یافته در روز پیشین كاسته خواهد شد و شرایط كیفی هوای شهر تهران بهبود خواهد یافت. انتظار می رود تا صبحگاه فردا (۴ اسفند)، وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط مطلوب قرار داشته باشد و به تدریج در طول روز افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها مشاهده شود.

وی درانتها به كیفیت هوای تهران اشاره نمود و اظهار داشت: میانگین كیفیت هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته ۷۳ و سالم بود همین طور این شاخص الان ۶۲ و هوا همچنان سالم می باشد.
1397/12/03
12:55:43
5.0 / 5
4455
تگهای خبر: پایتخت , شهر , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری