امضای تفاهم نامه همكاری بین سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و سازمان میراث فرهنگی

امضای تفاهم نامه همكاری بین سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و سازمان میراث فرهنگی

به گزارش فقط سفر همزمان با آئین افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، تفاهم نامه همكاری بین سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و سازمان میراث فرهنگی به امضا رسید.به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا و به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سید محمدحسین هاشمی، معاون همكاریهای علمی و فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در جریان برگزاری آئین افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران با علی اصغر مونسان، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دیدار نمود.

امضای برنامه اجرایی تفاهم نامه همكاری دو سازمان در حاشیه نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران به همت اداره كل همكاریهای فرهنگی و امور ایرانی ها خارج از كشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی صورت گرفت.

هاشمی بعد از این دیدار، همراه با معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در برنامه تلویزیونی شبكه شما (شبكه تلویزیونی گردشگری ایران) به تشریح فعالیت های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در حوزه گردشگری پرداخت.

وی در این برنامه تلویزیونی، برنامه اجرایی تفاهم نامه فرهنگی بین دو سازمان امضا و آنرا با ولی تیموری، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مبادله كرد.

این برنامه اجرایی با رویكرد همكاری در زمینه های توسعه گردشگری، و بهره گیری از ظرفیت های ایرانی ها مقیم خارج از كشور، برگزاری كارگاه های آموزشی، هفته های فرهنگی و نمایشگاه های هنری و معرفی هنرمندان و فعالان حوزه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی است.

دوازدهمین نمایشگاه گردشگری ایران با حضور ۱۲ كشور همچون ایتالیا، تركیه، مالزی، آلمان، سنگاپور، تایلند، اندونزی، هند، كامبوج، افغانستان و پاكستان راه اندازی شد و تا ۲۶ بهمن در نمایشگاه دائمی تهران دایر است.
1397/11/26
21:19:52
5.0 / 5
4384
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری