از خبر خوش برای بیماران خاص تا آش كشك خاله اتم

از خبر خوش برای بیماران خاص تا آش كشك خاله اتم

فقط سفر: ربیعی خطاب به شریعتمداری: آش كشك خاله اتم، توزیع «بسته حمایتی» كارمندان با حقوق ماه جاری، نامه نگاری وزیر بهداشت برای ممنوع شدن تبلیغ ۳۶ كالا، باران و مه گرفتگی در جاده های ۹ استان وخبر خوش برای بیماران خاص از اخبار مهم اداره اجتماعی ایسنا در بیست و یكمین روز آبان ماه هستند.به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، اداره اخبار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران امروزدوشنبه(۲۱آبان ماه) حدود ۵۵ خبر را روی خروجی خود منتشر نموده است كه مهمترین آنها به همراه لینك در زیر آمده است كه با كلیك روی هر تیتر، متن كامل خبر قابل دسترسی است:

سالاری: هیچ یك از كاندیداهای شهرداری تهران انصراف نداده اند

محمد سالاری - رئیس كمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران - با تاكید بر اینكه هیچ یك از دو كاندیدای نهایی پست شهرداری تهران انصراف نداده اند، اظهار داشت: خبرهایی كه در مورد انصراف یكی از این دو كاندیدا در صفحه های مجازی منتشر می گردد به شدت تكذیب می گردد و همگی اینها شائبه ها و هجمه های سازمان یافته ای است كه ضد این كاندیداها شروع شده است.

افشانی: تهران طرح جامع پسماند ندارد

محمدعلی افشانی - شهردار تهران - با اشاره به اینكه كه در هفته آینده پاكت های مناقصه طرح جامع پسماند تهران بازگشایی می شود، گفـت: ما قدر نعمت ها و داشته هایمان را نمی دانیم. یكی از نعمت ها پساب بود كه در این چند سال به آن بی توجهی كردیم و حالا با وجود خشكسالی به نعمت آن پی برده ایم.

"دارو" در كشاكش ارز، نقدینگی و تحریم

علی رغم همه هشدارها، پیش بینی ها، نامه نگاری ها و رفت و آمدها برای حل بحران نقدینگی بازار دارویی كشور طی یكسال گذشته، كمكی به این حوزه نرسید، تا حالا كه آمریكایی ها تحریمی ظالمانه و غیرمنصفانه را آغاز كرده اند و اوضاع تامین دارو و نقل و انتقالات مالی آنرا پیچیده كرده اند....

نامه نگاری وزیر بهداشت برای ممنوع شدن تبلیغ ۳۶ كالا

دكتر كیانوش جهانپور- سخنگوی سازمان غذا و دارو- از بازبینی در لیست كالاها و اقدامات صدمه رسان سلامت همینطور نامه نگاری وزیر بهداشت جهت ممنوع شدن تبلیغ این اقلام اطلاع داد و اظهار داشت: به دنبال برگزاری جلسات مختلف با حضور مسئولان مربوطه در حوزه های بهداشت، غذا و دارو همینطور سازمان استاندارد، فهرست اقلام كالاها و اقدامات صدمه رسان به سلامت بازبینی و اولویت بندی شد.

ربیعی خطاب به شریعتمداری: آش كشك خاله اتم

علی ربیعی - وزیر سابق رفاه - با اشاره به اینكه این پنج سال زود گذشت، اظهار داشت: خوشحالم كه با جهانگیری آمدم و با جهانگیری هم می روم. او سنگ زیرین است، دوران تلخی می گذراند، با سختی كار می كند و سرمایه اجتماعی اش را به میدان آورده است. در اوضاع پر از شایعه، تهمت، افترا، زدن و له كردن و هول دادن، آن هایی كه بمانند و بایستند، بسیار پرارزش هستند.

توزیع «بسته حمایتی» كارمندان با حقوق ماه جاری

محمد شریعتمداری - وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی - جزئیات جدیدی از توزیع بسته های حمایتی را اعلام نمود و با اشاره به اینكه كارگران بخش بزرگی از جامعه هستند كه باید مورد توجه قرار بگیرند، اظهار داشت: طیف عظیمی از بانوان خوب و پرارزش كشور تحت عنوان زنان سرپرست خانوار شناخته می شوند كه قریب به سه میلیون نفر هستند.

شریعتمداری: نتوانسته ایم دیوار بلندی برای رفاه اقشار بسازیم

محمد شریعتمداری- وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی - با اشاره به اینكه هنوز نتوانسته ایم دیوار بلندی برای رفاه اقشار و رفع فقر از توده های محروم بسازیم، اظهار داشت: چند سال قبل مددجویان نهایت با ۵۰ هزار تومان گذران زندگی می كردند كه امروز به ۵۵۰ هزار تومان و با احتساب یارانه به حدود ۷۰۰ هزار تومان برای خانوار پنج نفره تحت پوشش رسیده است.

تهیه قانون اداری مالی ویژه برای فرهنگیان

مهدی نوید ادهم - دبیركل شورای عالی آموزش و پرورش - با اشاره به ضرورت تدوین و تصویب قانون خاص اداری مالی برای فرهنگیان اظهاركرد: قانون مدیریت خدمات كشوری محاسن خوبی دارد اما ایراد اصلی آن این است كه معلم را یك كارمند مشابه كارمندان سایر دستگاه ها دیده است.

هر تهرانی سالانه ۵ برابر وزن خود پسماند تولید می كند

فاطمه اكبرپور- كارشناس پسماند اداره محیط زیست استان تهران - ضمن تشریح انواع زباله ها و چگونگی تفكیك آنها از مبداء همینطور عملكرد شهرداری تهران در این زمینه اظهار داشت: هر تهرانی در سال بیشتر از ۳۱۰ كیلوگرم پسماند شهری تولید می كند و اگر وزن او را به صورت میانگین ۶۵ كیلوگرم در نظر بگیریم، میزان تولید پسماندش حدود پنج برابر وزن خود است.

هوای مساعد تهران مدیون بارندگی هاست

احد وظیفه - مدیر كل پیش بینی سازمان هواشناسی - ضمن اشاره به پیش بینی سطح آلودگی تهران و بعضی از كلانشهرها اظهار داشت: بهبود كیفیت هوای تهران مرهون شرایط جوی و بارندگی ها است.

وی در مورد دلایل بهبود كیفیت هوا نسبت به دوره مشابه در سال قبل اظهار نمود: به صورت قطع بهبود كیفیت هوای تهران در ایام اخیر نسبت به سال قبل ناشی از اثرات شرایط جوی است چون تولید آلاینده ها و منابع آلاینده كم نشده است.

دستگاه GPS باند سارقان حرفه ای خودرو را لو داد

سرهنگ كارآگاه شمس الدین میرزكی- معاون مبارزه با سرقت وسایل نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ - از دستگیری گروه سارقان حرفه ای با بهره گیری از سیستم GPS خودرو اطلاع داد و اظهار داشت: به دنبال وقوع یك فقره سرقت خودرو در منطقه شرق تهران، پرونده ای مقدماتی با مبحث «سرقت خودرو» تشكیل شد و برای ادامه رسیدگی در اختیار اداره بیستم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا پنج خبر پر بازدید سرویس اجتماعی ایسنا به شرح زیر است:

ربیعی خطاب به شریعتمداری: آش كشك خاله اتم

توزیع «بسته حمایتی» كارمندان با حقوق ماه جاری

نامه نگاری وزیر بهداشت برای ممنوع شدن تبلیغ ۳۶ كالا

باران و مه گرفتگی در جاده های ۹ استان

خبر خوش برای بیماران خاص
1397/08/21
18:53:50
5.0 / 5
4769
تگهای خبر: آموزش , استاندارد , خدمات , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری