بازیافت زباله های پلاستیكی چالش پیش روی شوراهای محلی انگلیس

بازیافت زباله های پلاستیكی چالش پیش روی شوراهای محلی انگلیس

فقط سفر: مشكلات جدی مربوط به صنعت بازیافت پلاستیك در انگلیس هزینه ای بالغ بر ۵۰۰ هزار پوند را به شوراهای محلیِ این كشور تحمیل كرده است.به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، با افزایش محدودیت ها در زمینه صادرات زباله های پلاستیكی به سایر كشورها و وجود مشكلاتی در صنعت بازیافت پلاستیك در انگلیس، سالانه هزینه مازاد ۵۰۰ هزار پوندی به شوراهای محلی این كشور تحمیل می گردد.

انجمن دولت محلی انگلیس (LGA) بر مبنای تحقیقات انجام گرفته اعلام نمود: نزدیك به نیمی از شوراهای محلی كه در این نظرسنجی شركت كرده اند اعلام نموده اند كه ممنوعیت چین در واردات زباله های پلاستیكی، تاثیر چشمگیری بر ظرفیت و توانایی آن ها در جمع آوری و بازیافت مواد پلاستیكی داشته كه این تاثیرات عموما به علت افزایش هزینه ها بوده است.

۱۴ شورای محلی در سراسر این كشور اعلام نموده اند كه هزینه های بازیافت در انگلیس به صورت میانگین نیم میلیون پوند در سال افزایش یافته است.

انجمن دولت محلی انگلیس اعلام نمود: ممنوعیت چین در وادرات زباله های پلاستیكی بزودی توسط كشورهای دیگر هم اعمال خواهد شد و این روند می تواند تاثیر قابل توجهی بر ظرفیت شوراها در بازیافت زباله های پلاستیكی داشته باشد.

به گزارش روزنامه گاردین، دو سوم از ضایعات بسته بندی های پلاستیكی تولید شده در انگلیس صادر می گردد و این صنعت صادرات در سال ۲۰۱۷ بیشتر از ۵۰ میلیون پوند ارزش داشته است.
1397/07/29
18:33:15
5.0 / 5
4428
تگهای خبر: هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری