هوای تهران سالم می باشد

هوای تهران سالم می باشد

فقط سفر: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای ضمن اشاره به سالم بودن هوای پایتخت طی امروز(۱۸ مهرماه) از بارش پراكنده باران و وزش باد در تهران اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با بیان اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش میزان ناپایداری جوی در بعد ازظهر امروز (۱۸ مهر) است، اظهار نمود: در بعضی ساعات این روز بخصوص شبانگاه بارش پراكنده باران و وزش باد به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه انتظار می رود.

وی افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، طی امروز(۱۸ مهر) وضعیت كیفی هوای سالم در بیشتر مناطق پایتخت برقرار خواهد بود و طی برخی ساعات افزایش موقتی غلظت ذرات معلق مشاهده خواهد شد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه این شرایط جوی طی فردا (۱۹ مهر) كم وبیش ادامه خواهد داشت، خاطرنشان كرد: در این روز وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی - جنوبی انتظار می رود كه در بعضی ساعات افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

به گفته شهبازی همینطور تا روز آینده دما هوا در پایتخت روند افزایشی خواهد داشت.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۸۹ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار داشت: كیفیت هوای هم اكنون پایتخت هم با شاخص میانگین ۶۰ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/07/18
13:12:05
5.0 / 5
4195
تگهای خبر: پایتخت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری