رؤیای پاریس و ونیز كتاب شد

رؤیای پاریس و ونیز كتاب شد

فقط سفر: كتاب الگوهای رنگ آمیزی شهرهای گردشگری - هنری «پاریس» و «ونیز» منتشر گردید.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، در این كتاب كه در قالب كتاب های آرت تراپی انتشار یافته، علاوه بر شناخت نامه هایی زیر عنوان های «پاریس رؤیایی» و «ونیز رؤیایی»، در هر فصل، الگوهای رنگ آمیزی مختلفی بر اساس سازه های معروف و عموما تاریخی از این دو شهر مشهور كشورهای فرانسه و ایتالیا، با زیرعنوان "رنگ خیال بر كرانه های هنر جهان" درج شده است.
«رؤیای پاریس و ونیز» را انتشارات آرادمان با گردآوری و ترجمه فاطمه فرقانی، به بهای ۹ هزار تومان در ۶۰ صفحه منتشر نموده است.
این ناشر، همزمان، چاپ دوم كتاب های «باغ مونه» و «رؤیای رنگی» و هم چاپ سوم كتاب های «باغ مشاهیر» و «خواب های طلایی» را از همین سری آثار منتشر نموده است.


«باغ مونه» مجموعه ای از الگوهای امپرسیونیستی «اوسكار كلود مونه» است كه در قالب كتابی از سری كارهای نقاشی خلاق و آرامش بخش انتشار یافته است.
این كتاب شامل ۳۰ الگوی رنگ آمیزی از مهم ترین و مشهورترین آثار این نقاش سرشناس سبك امپرسیونیسم است كه با الگوی رنگی اصل آثار، در اختیار علاقه مندان به كتاب های آرت تراپی قرار گرفته است. در فصل دوم این كتاب اما مخاطبان این امكان را دارند كه گزیده ای از این آثار را با ایده هنرمند درون خود رنگ آمیزی كنند و پیشنهادهای جدیدی را به استادِ سرشناس امپرسیونیست پیشنهاد كنند.


علاوه بر كتاب «باغ مونه» كه در ۵۶ صفحه قطع رحلی به بهای ۱۲ هزار تومان انتشار یافته، همزمان، مجموعه دیگری هم در همین قطع در ۸۸ صفحه به بهای ۱۴ هزار تومان، با طرح های «بیلی واكار» عرضه شده است.


«باغ مشاهیر» اما عنوان كتابی است كه الگوهای نقاشی هنرمندان سرشناسی را به كار گرفته است كه در مكتب های مختلف هنری، آثار جاودانی را در سده های گذشته، بخصوص در چند قرن اخیر، خلق كرده اند؛ مشاهیری چون: لئوناردو داوینچی، میكل آنژ، ونسان ون گوگ، پابلو پیكاسو، كلود مونه، مارك شاگال، سالوادور دالی، اندی وارهول، فریدا كالو، رامبراند، گوستاو كلمیت، رنوآر، پل سزان، توماس كین كید، ادوارد مونش، روبنس، گرنت وود، ون روئیزدال، یوهانس ورمیر، موریس اشر، ادوارد هاپر، رنه ماگریت، پیسارو، هانس هلباین، جان سینگر سارجنت، ژان اونوره فراگونار، رابرت كمپین، نیكولا پوسن، توماس گینزبارو، فانتین لاتور، جیمز انسور، گویا و...
این كتاب در ۸۴ صفحه قطع خشتی، به بهای ۱۴ هزار تومان انتشار یافته است.


و اما كتاب «خواب های طلایی» هم حاصل تلفیق الگوهای نقاشی طراحان جهانی و شعرهای عاشقانه ی علیرضا بهرامی در ۶۰ صفحه به بهای ۱۴ هزارتومان انتشار یافته است.
از همین ناشر همینطور كتاب های «نقش بهشت» و «شازده كوچولو» هم از سری كتاب های رنگ آمیزی خلاق و آرامش بخش به بازار نشر عرضه شده است.
1397/05/04
18:40:36
5.0 / 5
4381
تگهای خبر: شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری