سفارش های قائم مقام وزیر كشور به مدیران كل امور بانوان استانداریها

سفارش های قائم مقام وزیر كشور به مدیران كل امور بانوان استانداریها

فقط سفر: قائم مقام وزیر كشور خطاب به مدیران كل دفاتر امور بانوان و خانواده استانداری ها در دولت دوازدهم ضمن بیان اینكه در توانمندی زنان كارآفرین ورود و تلاش كنید این توانمندی را نشان دهید اظهار داشت: هر دری را بزنید به شما جواب می دهند. می توانید از حضور بخشدار، دهیار و فرماندار در استان هایتان بیشترین استفاده را داشته باشید؛ همینطور می توانید توانمندی زنان استان خویش را در قالب نمایشگاه، نشست ها و مناسبت ها به مردم معرفی كنید.به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، حسین هاشمی در نخستین نشست مدیركل دفاتر امور بانوان و خانواده استانداری ها در دولت دوازدهم كه بامداد امروز در وزارت كشور برگزار گردید خطاب به مدیران كل اظهار داشت: از تمام وظایف خودتان برداشت مثبت كنید و با این برداشت یقینا می توانید گره از كارهایتان باز كنید اما اگر برداشت مثبت نداشته باشید درجا می زنید و بطور قطع موفق نخواهید شد.

وی ادامه داد: هیچ وزارت خانه ای به اندازه وزارت كشور گستردگی ارتباط با مردم ندارد. در حقیقت شما با تمامی افراد در روستاها، ده ها، بخش ها و شهرها ارتباط مستقیم دارید. به یك مفهوم با تمام مردم ارتباط مستقیم دارید كه باید آز آن استفاده كنید كه هیچ دستگاهی در كشور این امكانات را ندارد.

قائم مقام وزیر كشور افزود: هر دری را بزنید به شما جواب می دهند. شما می توانید از حضور بخش دار، دهیار، فرماندار در استان هایتان بیشترین استفاده را كنید همینطور می توانید توانمندی زنان را در استانهایتان را به مردم معرفی كنید و نشان دهید كه این كار می تواند در قالب نمایشگاه، نشست ها، و مناسبت ها باشد.

وی با اشاره به اینكه در توانمندی زنان كارآفرین ورود كنید و تلاش كنید این توانمندی را نشان دهید اظهار نمود: امور بانوان وزارت كشور می توان فضا و بستری برای نمود این امر فراهم آورد. همینطور شما می توانید با بخش دار، فرماندار و استاندار در استان هایتان ارتباط مستمر داشته باشید و در این جلسات مستمر پیشنهاد كنید كه در استان ها چه اقدامی انجام دهیم كه بخش امور بانوان ارتقاء یابد كه زنان رضایت بیشتری داشته باشد.

هاشمی در بخش دیگری از صحبت هایش اظهار داشت: از توان نمایندگان استان هایتان استفاده كنید و از آنها در جلساتتان دعوت كنید و آنها هم حتما در این جلسات حضور پیدا خواهند كرد. به عبارت دیگر هرچه از توانایی های استانتان بیشتر استفاده كنید اقداماتتان نمود بیشتری پیدا خواهد نمود.

قائم مقام وزیر كشور در ادامه صحبت هایش اظهار داشت: تلاش كنید به كارهایتان علاقه داشته باشد و وظایف وزارت كشور را دركنار وظایفتان مطالعه كنید زیرا امور بانوان وزارت كشور هستید. همینطور با معانین استانداران هم جلسه بگذارید.

وی در انتها صحبت هایش خاطرنشان كرد: اگر برنامه ای داشته باشید و در شورای برنامه ریزی آن را ارائه نمایید حتما به شما بودجه تعلق خواهد گرفت اما باید كارهایتان قابل توجیه و محكمه پسند باشد.
1397/02/16
12:25:24
5.0 / 5
4241
تگهای خبر: ثبت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری