معاون استاندار تهران خبر داد

ذخایر مطلوب گندم در انبارهای استان تهران

ذخایر مطلوب گندم در انبارهای استان تهران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران ضمن تاکید بر این که با انجام برنامه ریزی لازم و کشیک بندی در روزهای تعطیلات نوروز خللی در پخت نان در سطح استان وجود نخواهد داشت، از ذخایر مطلوب گندم در انبارهای استان تهران آگاهی داد.حشمت اله عسگری در گفتگو با ایسنا در تشریح وضعیت عرضه خدمات نانوایی ها در سطح استان تهران در روزهای تعطیلات نوروز اظهارکرد: گندم در انبارهای استان به اندازه کافی ذخیره شده است و با روال معمول در اختیار کارخانجات آرد قرار می گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران اضافه کرد: با اقدامات اساسی صورت گرفته وضعیت حمل آرد از کارخانجات به واحدهای نانوایی نسبت به گذشته شرایط بسیار مطلوبی دارد و با همکاری دستگاههای ذیربط و اتحادیه این روند ادامه خواهد یافت.

وی با تکیه بر استقرار و تقویت تیم های گشت و بازرسی متشکل از ادارات مربوطه در این عرصه اظهار داشت: با برنامه ریزی لازم و کشیک بندی نباید خللی در پخت نان در سطح استان پیش بیاید و در صورت تخلف برخورد قانونی لازم می شود. با وجود این که بخش زیادی از آرد نانوایی ها در سطح استان تا نیمه اول فروردین توزیع شده، کشیک بندی کارخانجات هم برای مواقع لازم ضروریست و تمهیدات لازم هم اندیشیده شده است.

عسگری در انتها اظهارکرد: رعایت برنامه زمانبندی نانوایی ها اجرا می گردد و نظارت بهداشتی بر نانوایی های سطح استان هم مبحث مهم دیگری است که در دستور کار بازرسان قرار گرفته است و با جدیت دنبال خواهد شد.
1400/12/29
12:39:38
5.0 / 5
236
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , نوروز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری