۱۴هزار و ۸۳۲ پروژه عمرانی در هفته دولت در کشور به بهره برداری رسید

۱۴هزار و ۸۳۲ پروژه عمرانی در هفته دولت در کشور به بهره برداری رسید

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور اظهار داشت: طی هفته دولت سالجاری ۱۴هزار و ۸۳۲ پروژه عمرانی در کشور با اعتباری معادل ۱۳۷ هزار و ۲۲۰ میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.


به گزارش فقط سفر به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، مهدی جمالی نژاد در اینباره اظهار نمود: طبق گزارش های دریافتی از استانداریها از این تعداد ۹۹۸ پروژه با سرمایه گذاری ۱۵ هزار و ۴۳۹ میلیارد تومان در ارتباط با شهرداریها و ۴۰۶۸ پروژه با سرمایه گذاری هزار و ۱۰۸ میلیارد تومان در ارتباط با دهیاریها بود.
وی ادامه داد: همینطور طی هفته دولت سال جاری ۹۷۶۶ پروژه در ارتباط با سایر دستگاههای اجرایی با سرمایه گذاری ۱۲۰ هزار و ۶۷۳ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
جمالی نژاد افزود: به باعث گزارش های رسیده از استانداری ها، بیشترین پروژه شهرداریها که در هفته دولت به بهره برداری رسید به ترتیب در ارتباط با استانهای اصفهان با ۲۱۵ پروژه، بوشهر با ۱۱۷ پروژه و گلستان با ۷۴ پروژه بود.
وی افزود: بیشترین پروژه های به بهره برداری رسیده سایر دستگاهها به ترتیب در ارتباط با استانهای فارس با ۸۷۵ پروژه، گیلان با ۸۳۵ و خراسان رضوی با ۷۴۳ پروژه بود.
جمالی نژاد همینطور اعلام نمود: بر مبنای اطلاعات دریافتی از استانها طی هفته دولت ۱۳۰ پروژه شهرداریهای کشور با سرمایه گذاری معادل دو هزارو ۴۸۷ میلیارد تومان و ۹۰۸ پروژه سایر دستگاههای اجرایی با سرمایه گذاری معادل ۱۴ هزار و ۸۶۴ میلیارد تومان کلنگ زنی شد.1400/06/12
17:31:13
5.0 / 5
190
تگهای خبر: دستگاه , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری