الزام شهرداری تهران به تهیه سند تغییر و تحول شهر

الزام شهرداری تهران به تهیه سند تغییر و تحول شهر

فقط سفر: اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز(سه شنبه) شورای شهر تهران دو طرح دو فوریتی الزام شهرداری تهران به تهیه سند تغییر و تحول شهر و جدول زمان کاری شورا برای شش ماه اینده را به تصویب رساندند.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره ششم در سومین جلسه علنی خود دو طرح دو فوریتی را در دستور کار خود قرار دادند در هیمن راستا در بررسی جدول زمان کاری شورا برای شش ماه اینده مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: روزهای یکشنبه و سه شنبه جلسه هفتگی انجام خواهد شد. در ماه شورای شهر باید از لحاظ قانونی دو جلسه داشته باشد که دو جلسه آن اصلی و مابقی بصورت فوق العاده تشکیل خواهد شد.
در ادامه دو فوریت طرح جدول زمان کاری شورای شهر تهران برای شش ماه اینده به تصویب اعضای شورای شهر تهران رسید اما بعد از تصویب، مهدی اقراریان درخواست تذکر داد که با واکنش چمران، رییس شورای شهر روبرو شد و اظهار داشت: تذکر را در ابتدای جلسه می دهند.
اقراریان نیز در پاسخ اظهار داشت: شما بخشنامه را رعایت نمی کنید. ما قسم خوردیم که بخشنامه را رعایت نماییم. الان دو فوریت طرحی را تصویب کردید که یا باید نمایش داده می شد و یا باید آنرا می خواندید و یا باید در فهرست قرار می دادید. شما به این مساله توجه نمی کنید و وظیفه من است که تذکر دهم.
بار دیگر رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: این طرح را همه ۲۱ نفر خواندند و امضا کردند. من که از جیبم درنیاوردم.
اقراریان در ادامه از چمران تشکر کرد و رییس شورا در واکنش اظهار داشت: تشکر نیازی نیست چونکه تذکر شما بی جا بود.
همین طور در ادامه اعضای شورای شهر تهران با ۲۱ رای دو فوریت الزام شهرداری تهران برای تهیه سند تغییر و تحول شهر را به تصویب رساندند.
منبع:

1400/05/20
01:06:20
5.0 / 5
202
تگهای خبر: شهر , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری