آغاز واكسیناسیون رانندگان اتوبوسرانی پایتخت از فردا

آغاز واكسیناسیون رانندگان اتوبوسرانی پایتخت از فردا

به گزارش فقط سفر مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از آغاز واکسیناسیون رانندگان ناوگان اتوبوسرانی پایتخت اطلاع داد و اظهار داشت: با عنایت به پیگیری های انجام شده از طرف مدیریت شهری و مساعدت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران فرایند واکسیناسیون رانندگان هر دو بخش عمومی و خصوصی شرکت واحد از فردا شروع می شود.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، مهندس محمود ترفع از انجام واکسیناسیون در سالن ورزشی توقفگاه سامانه جانبازان و معلولان شرکت واحد اطلاع داد و اضافه کرد: به این منظور، پیشبینی های لازم صورت پذیرفته و تجهیز فضاهای در نظر گرفته شده به امکانات و ملزومات مورد نیاز با رعایت پروتکلهای بهداشتی انجام شده است.
وی ضمن اشاره به این که فرایند واکسیناسیون با حضور و نظارت نماینده وزارت بهداشت توسط شرکت واحد اجرا می شود، اظهار نمود: رانندگان اتوبوس با عنایت به ارتباط مستقیم و مستمر با انبوه مسافران در معرض مبتلا شدن به بیماری کرونا قرار دارند و انجام واکسیناسیون این عزیزان می تواند در ایمنی و عدم ابتلای این عزیزان به بیماری بسیار موثر باشد.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در مورد چگونگی انجام روند واکسیناسیون رانندگان اتوبوس توضیح داد: لیست دریافت واکسن بر مبنای سن رانندگان تهیه شده و از فردا فرایند واکسیناسیون به ترتیب از مسن ترین رانندگان آغاز خواهد شد و تلاش می شود تا در حداقل زمان ممکن، نسبت به انجام واکسیناسیون کل رانندگان ناوگان اتوبوسرانی تهران اقدام گردد.
بر مبنای روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، با عنایت به پیشبینی و اقدامات انجام شده واکسیناسیون بخشی از رانندگان تاکسی هم در این مرکز صورت خواهد گرفت.
منبع:

1400/05/06
08:50:53
5.0 / 5
192
تگهای خبر: آموزش , پایتخت , شهر , فضا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری