گشایش ترافیكی پل اصلی تقاطع میدان جانبازان

گشایش ترافیكی پل اصلی تقاطع میدان جانبازان

به گزارش فقط سفر مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران اظهار داشت: پل اصلی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با میدان جانبازان برای تردد خودرو ها افتتاح شد.به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا مهندس علی پیوسته اضافه کرد: پل اصلی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با میدان جانبازان متعاقب نصب تابلوها و موانع ترافیکی، بصورت آزمایشی مورد بهره برداری قرار گرفت تا ضمن روانسازی ترددهای محلی، دسترسی خودرو های سنگین به بازار آهن تسهیل شود.

وی با بیان اجرای قسمتی از شبکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی میدان جانبازان بصورت موقت، از اجرای طرح مصوب شبکه مذکور متعاقب رفع ۱۱ پلاک معارض ملکی در این محدوده، آگاهی داد و اظهار داشت: عملیات راه اندازی مجموعه پل های تقاطع میدان جانبازان، با طیفی متنوع از معارضات تاسیساتی نظیر لوله های آب و گاز، تیر برق و کابل مخابرات مواجه بوده است. بدین جهت بعد از اجرای هر مرحله از عملیات انحراف ترافیک، تاسیسات زیربنایی شناسایی و تغییراتی با هدف حداقل سازی هزینه های جابجایی این معارضات اعمال شده است.

به گفته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، پل اصلی میدان جانبازان به طول ۳۶ متر و عرض ۳۴ متر با هدف برقراری ارتباط شمال و جنوب بلوار جانبازان اجرا و میدانگاهی موقت جهت تامین گردش های ترافیکی(شرق به شمال و شرق به جنوب) تقاطع راه اندازی شده است.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، تقاطع میدان جانبازان همچون تقاطع های غیرهمسطح فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی به شمار می آید. در طرح این تقاطع راه اندازی ۲ دوربرگردان شرق به شرق و غرب به غرب نیز پیش بینی شده است که متعاقب تکمیل مسیرهای کندروی بزرگراه شهید بروجردی، مجموعه ای از گردش های مورد نیاز ترافیکی را در محل تقاطع تامین خواهدنمود.

منبع:

1400/04/05
23:10:21
5.0 / 5
275
تگهای خبر: آزمایش , شهر , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری