رئیس جمهور:

توریسم سلامت برای ایران مهم می باشد

توریسم سلامت برای ایران مهم می باشد

به گزارش فقط سفر از گیلان رئیس جمهور، ضمن اشاره به اتمام همه گیری کووید۱۹ و از سرگیری مسافرت ها، خاطرنشان کرد: پس از آخر همه گیری توریسم سلامت برای کشور بسیار مهم می باشد و بیمارستان ها ما بخصوص در مناطق مرزی و مرکز می تواند به همسایگان خدمت دهد.


دکتر حسن روحانی در آیین بهره برداری از بیمارستان شهید حسین پور لنگرود که به صورن ویدئوکنفرانس برگزار شد، ضمن قدردانی از اقدامات وزارت مسکن و شهرسازی در اجرای پروژه های بیمارستانی، اظهار نمود: عرضه خدمات در استان هایی که در طول سال مهمان پذیر هستند، یک وظیفه مضاعف است.
وی با اشاره به اینکه استان های شمالی، خراسان، اصفهان و تبریز جزو استان هایی هستند که خدمتشان محدود به ساکنین این استان ها نیست، اضافه کرد: مسافران در طول سال تردد زیادی به این استان ها دارند.
رئیس جمهور، ضمن اشاره به اتمام همه گیری کووید۱۹ و از سرگیری مسافرت ها، خاطرنشان کرد: پس از آخر همه گیری توریسم سلامت برای کشور بسیار مهم می باشد و بیمارستان ها ما بخصوص در مناطق مرزی و مرکز می تواند به همسایگان خدمت دهد.
روحانی، توسعه زیرساخت های بهداشت و درمان کشور پس از انقلاب را قابل توجه دانست و اظهار داشت: پیش از انقلاب افراد برای درمان بیماری های سخت به دنبال رفتن به خارج از کشور بودند، اما امروز خیلی از ایرانی ها ساکن کشورهای اروپایی و آمریکایی برای درمان بیماری ها و عمل های جراحی ایران را انتخاب می کنند.
وی با اشاره به اینکه پزشکان و پرستاران ما در بخش سلامت طی ۴۳ سال قبل کارهای بزرگ و پرافتخاری را انجام دادند، اظهار داشت: بیمارستان لنگرود قدم کوچکی برای خدمت به مردم گیلان است.
منبع:

1400/03/29
11:16:15
5.0 / 5
250
تگهای خبر: خدمات , شهر , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری