سید مناف هاشمی عنوان كرد:

حمل و نقل عمومی موضوعی حاكمیتی است و نیاز به حمایت جدی دولت ها دارد

حمل و نقل عمومی موضوعی حاكمیتی است و نیاز به حمایت جدی دولت ها دارد

به گزارش فقط سفر معاون حمل و نقل وترافیک شهرداری تهران، اظهار داشت: مترو یک موضوع حاکمیتی است و نیاز است که همه بخش ها از این مساله مهم در امتداد بهبود و تکمیل خدمات بهتر برای شهروندان حمایت کنند.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، مجمع عمومی عادی سالیانه «شر کت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)» با حضور سید مناف هاشمی وسایر اعضای مجمع در محل معاونت حمل و نقل و ترافیک انجام شد.
در ابتدای این جلسه گزارش عملکرد سازمان در سال ۱۳۹۹ وبرنامه های سال ۱۴۰۰توسط عبدالله پور سرپرست شرکت بهره برداری مترو تهران ارائه گردید. سپس گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی سازمان در مورد سال مالی منتهی به انتها اسفند ۱۳۹۹ قرائت شد و اعضای مجمع در مورد این مساله به بحث و تبادل نظرپرداختند.
عبداله پور در ادامه بیان کرد: سال سختی در این شرکت باتوجه به تحریم و شرایط کرونا سپری شد و اساسا در طول این مدت توجه و حمایت ویژه معاون حمل و نقل و ترافیک بسیار حائز اهمیت بود که با تزریق منابع مالی تا این لحظه خیلی از مواردی که شرکت را گرفتار بحران کرده بود مرتفع شد و در راه خود قرار گرفت.
سرپرست شرکت بهره برداری مترو تهران در آخر اعلام نمود: خوشبختانه در این دوره مدیریت شهری ایستگاه های متروی مختلفی افتتاح گردید که باتوجه به تحریم ها و کمبود امکانات بسیار قابل توجه است.

بنابر این گزارش، سید مناف هاشمی ضمن قدردانی از خدمات نوبخت مدیرعامل سابق شرکت بهره برداری مترو عنوان کرد: نوسازی قطارها باید اولویت اصلی این شرکت قرار گیرد و همه نوع امکانات حمایتی برای این مساله در نظر گرفته شود.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اشاره کرد: مترو یک موضوع حاکمیتی و همین طور نیاز است که همه نهادهای دولتی و حاکمیتی در این خصوص حمایت کنند و همین طور مدیران این شرکت هم از این مساله در امتداد بهبود و تکمیل خدمات بهتر در رابطه با شهروندان بهره برده و در مورد اوراق مشارکت و سهم دولت در زمینه حمل و نقل و یارانه بلیت هم مطالبه گری نمایند.
طبق گزارش روابط عمومی معاونت وسازمان حمل و نقل وترافیک شهرداری تهران، سید مناف هاشمی در آخر اظهار داشت: در بحث کاهش درآمدهای شرکت به سبب شرایط تحریم و کرونا و افزایش هزینه های جاری شرکت، نیاز است که بیشتر به مردم اطلاع رسانی شود و مخاطبان این حوزه بدانند چه لطمه هایی در وضعیت کرونا و تحریم ها به مترو و حوزه حمل و نقل وارد شده است.
منبع:

1400/03/24
23:01:41
5.0 / 5
239
تگهای خبر: حمل و نقل , خدمات , شهر , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری