یك عضو شورای شهر تهران:

شهرداری تغییر رویكرد مدیریت شهری پنجم در اجرای طرح تفصیلی و درآمدهای پایدار شهر را تشریح كند

شهرداری تغییر رویكرد مدیریت شهری پنجم در اجرای طرح تفصیلی و درآمدهای پایدار شهر را تشریح كند

فقط سفر: رئیس کمیته اقتصادی و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران با اعلان اینکه متاسفانه با اظهار نظرهای غیر کارشناسی منابع پایدار سال 1395 را 20 درصد و سال 1399 را 30 درصد اعلام نموده اند، اظهار داشت: در صورتیکه فقط تفاوت تملک دارائی مالی دو سال مذکور به میزان 10 هزار میلیارد تومان است و مشخص نیست تغییر رویکرد مدیریت شهری پنجم در اجرای طرح تفضیلی در مقایسه با روال شهر فروشی و باغ کشی دوره قبل در کجا منظور شده است.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، محمود میرلوحی در دویست و نودو یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذکری خطاب به شهردار تهران اظهار داشت: اطلاع دارید که طبق ماده دوم طرح جامع درآمدهای پایدار مصوبه شورا منابع پایدار دارای تعریف معینی شامل تداوم پذیری، مطلوب بودن و انعطاف پذیری است تا برای وصول آن، بتوان برنامه ریزی های اجرائی لازم را تعریف کرد.
وی ادامه داد: به رغم اینکه چند بار از همکاران محترم خواسته ام که مبتنی بر تعریف معین و مقایسه عملکرد شهرداری در سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۹ مشخص کنند که طی دوره پنجم چه تغییری در ساختار و عملکرد شهرداری در حوزه تامین منابع پایدار حاصل شده است، متاسفانه با اظهار نظرهای غیر کارشناسی منابع پایدار سال ۱۳۹۵ را ۲۰ درصد و سال ۱۳۹۹ را ۳۰ درصد اعلام نموده اند.
وی افزود: در صورتیکه فقط تفاوت تملک دارائی مالی دو سال مذکور به میزان ۱۰ هزار میلیارد تومان است و مشخص نیست تغییر رویکرد مدیریت شهری پنجم در اجرای طرح تفصیلی در مقایسه با روال شهر فروشی و باغ کشی دوره قبل در کجا منظور شده است. پس انتظار دارم شهردار تهران دستور دهد تا اصلاحات کارشناسی انجام و گزارش آن جهت اطلاع شورای شهر تهران اعلام گردد.
منبع:

1400/02/13
19:13:51
5.0 / 5
377
تگهای خبر: شهر , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری