سرپرست جدید میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان انتخاب شد

سرپرست جدید میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان انتخاب شد

به گزارش فقط سفر سمنان سرپرست جدید اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان انتخاب شد.


در مراسمی با حضور سرپرست امور مجلس و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و مدیر کل امور مجامع و تشکل های مردم نهاد وزارت خانه، حمید رضا دوست محمدی بعنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان ارائه شد.
حمید رضا دوست محمدی سرپرست جدید میراث فرهنگی استان سمنان دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری است و سال هاست که در مناصب مختلف این اداره کل فعالیت دارد.
حمیدرضا دوست محمدی که سابقه ریاست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سمنان و معاونت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان را در کارنامه خود دارد، جایگزین مهدی جمل مدیرکل سابق میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان شده است.
جمال که در دیماه 98 بعنوان سرپرست و دراردیبهشت ماه 99 بعنوان مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان معرفی شده بود، سابقه مدیرکلی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان را هم در کارنامه خود داشت.
در حکم دکتر علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، خطاب به حمیدرضا دوست محمدی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان آمده است:
اجرای برنامه های خلاقانه در حوزه گردشگری و صنایع دستی، تعریف مسیرهای جدید گردشگری، برنامه ریزی جهت تقویت تورهای گردشگری، افزایش کیفیت هتل ها و رستوران های سنتی و بین راهی، ایجاد و راه اندازی بازارچه ها و فروشگاه های صنایع دستی، حفاظت و پاسداری از میراث پرارزش فرهنگی-تاریخی و مرمت و احیاء بناهای تاریخی و استفاده حداکثری از ظرفیت های بخش خصوصی و بهره گیری از توان تخصصی صاحب نظران، کارشناسان، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسؤلان استانی، هماهنگی با حوزه های ستادی، توجه به مسائل انسانی، ایجاد فضایی صمیمی و دوستانه با فراهم کردن زمینه های پیشرفت شغلی کارکنان از مهم ترین شاخصه هایی است که انتظار می رود در جهت تحقق اهداف سازمان اهتمام لازم بعمل آید.
توفیق روزافزونتان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید را از درگاه حضرت حق خواستارم.


منبع:

1400/01/21
11:31:32
5.0 / 5
558
تگهای خبر: شهر , صنایع دستی , فضا , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری