پاسخ بنیاد مستضعفان به اظهارات امروز عضو شورای شهر تهران:

اطلاعاتتان را زیاد كنید

اطلاعاتتان را زیاد كنید

فقط سفر: رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به اظهارات امروز سالاری، رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران که در تذکری از شهرداری تهران خواسته بود مستحدثات غیر قانونی بنیاد مستضعفان در اراضی حفاظت ویژه شمال تهران، محله جماران را قلع و جمع آوری کند، پاسخ داد.


سید صولت مرتضوی در گفت و گو با ایسنا، دراین باره اظهار نمود: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ظرف ۱۰ سال قبل هیچ مستحدثاتی را در حوزه اردوگاه جماران نداشته است و هرآنچه راه اندازی شده مربوط به پیش از انقلاب اسلامی، سنوات گذشته و دهه های قبل است.
وی اضافه کرد: جناب آقای سالاری باید اطلاعاتش را پیرامون این مساله بیشتر کند. هماهنگی های لازم هم با شهرداران مناطق صورت گرفته است و خواهش می کنم ایشان برود و از نزدیک خدماتی که آنجا بنیاد مستضعفان برای اقشار مختلف مردم چه در مجموعه جماران و چه در پارک ارم به نیابت از شهرداری انجام می دهد را ببیند.
مرتضوی اصرار کرد که اساسا وظایفی که در حوزه توسعه خدمات، توسعه فضای سبز و ایجاد تفرجگاه ها برای مردم به عهده شهرداری است، بنیاد دارد انجام می دهد.
رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی همین طور اشاره کرد که در توافق میان شهردار تهران و رئیس بنیاد مستضعفان مقرر شده در موضوعات اختلافی، مباحث بین دو طرف حل و فصل شود نه اینکه رسانه ای شود.
منبع:

1399/12/17
23:31:20
0.0 / 5
759
تگهای خبر: خدمات , شهر , شورای شهر , فضا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری