فرماندار شهرستان ری:

شهرداری تهران برای مركز نگهداری سگ های بدون صاحب آرادكوه مجوزی دریافت نكرده است

شهرداری تهران برای مركز نگهداری سگ های بدون صاحب آرادكوه مجوزی دریافت نكرده است

فرماندار ویژه شهرستان ری ضمن اشاره به فعالیت مرکز نگهداری سگ های بدون صاحب در مجموعه آرادکوه اظهار داشت: شهرداری تهران برای فعالیت این مرکز از فرمانداری ری مجوزی دریافت نکرده است.


حسین توکلی در گفتگو با ایسنا، در تشریح روند جمع آوری سگ های بدون صاحب در سطح شهرستان ری بعنوان یکی از مطالبات شهروندان اظهار داشت: برابر قانون در شهرها، شهرداری ها و در روستاها دهیاری ها مسئول ساماندهی و جمع آوری سگ های بدون صاحب هستند و در شهرستان ری هم منطقه ۲۰ شهرداری تهران مکلف به انجام این کار است.

وی ادامه داد: در سایر شهرها هم همانند باقرشهر شهرداری این شهر مکلف است در محدوده شهر و حریم نسبت به جمع آوری سگ های بدون صاحب اقدام نمایند و تقسیمات کشوری به روشنی مشخص است و بهانه ای برای سرباز زدن از این وظیفه برای هیچ یک از شهرداری ها وجود ندارد.
وی تصریح کرد: شهرداری تهران برای مرکز نگهداری سگ های بدون صاحب در مجموعه آرادکوه از فرمانداری شهرستان ری مجوزی دریافت نکرده بنابراین برابر قانون به حوزه عمرانی فرمانداری اعلام نموده ام که مبحث را پیگیری کنند.

به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، مرکز نگهداری سگ های بدون صاحب آرادکوه زیرنظر شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران فعالیت می کند. در شهرستان ری و بخصوص منطقه ۲۰ جمع آوری سگ های بدون صاحب از دغدغه ها و مطالبات شهروندان است که گاها شهرداری تهران هم اعلام می کند که سگ ها از اطراف تهران باقرشهر وارد شهر تهران می شوند و در محدوده و حریم منطقه ۲۰ مسئولیت با سایر شهرداری ها است و این مورد باعث گلایه شهروندان شده است.1399/12/02
10:12:28
0.0 / 5
397
تگهای خبر: شهر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری