نایب رئیس كمیسیون برنامه وبودجه شورای شهر تهران تاكید كرد

ضرورت تعیین تكلیف دو معاونت بلاتكلیف و اساسنامه سازمان های شهرداری

ضرورت تعیین تكلیف دو معاونت بلاتكلیف و اساسنامه سازمان های شهرداری

به گزارش فقط سفر نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران بر ضرورت تعیین تکلیف دو معاونت بلاتکلیف و اساسنامه سازمان های شهرداری قبل از بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ تاکید کرد و پیشنهاد کرد بررسی طرح ها و لوایح مقدم بر این دو لایحه به تعویق بیافتد.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، در دویست و هفتاد و سومین جلسه علنی شورای شهر تهران سید حسن رسولی پیشنهادی را در خصوص مسکوت گذاشتن طرح ها و لوایح مقدم بر لایحه ادغام دو معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا و توسعه منابع انسانی و همینطور لایحه اساسنامه های ۱۹ سازمان وابسته به شهرداری تهران و آئین نامه های مالی و معاملات آنها با عنایت به اهمیت رسیدگی به آنها تا قبل از بررسی لایحه بودجه بیان کرد.
رسولی در تشریح پیشنهاد خود اظهار داشت: آقای شهردار دو لایحه به شورای شهر ارسال کرده اند. یکی از این دو، لایحه ادغام دو معاونت است که بعد از تذکر منتهی به سؤال بنده و همکارانم به شورا ارسال شده است. لایحه دوم در عمل به تکلیف شهرداری تهران در عرضه اساسنامه سازمان های شهرداری تهران است. ما پیشنهادکنندگان از هیئت رئیسه و اعضای شورای شهر استدعا داریم با عنایت به محدودیت های قانونی موجود و این که بررسی این دو لایحه باید تا پیش از لایحه بودجه صورت گیرد، به این پیشنهاد رأی مثبت دهند تا با این اتفاق به تداوم تخلفات شهرداری در حوزه این دو معاونت که بلاتکلیف هستند، آخر دهیم. بر همین مبنا پیشنهاد می شود دستورات ماقبل این دو دستور به تعویق بیافتند تا این دو دستور تا پیش از لایحه بودجه موردبررسی قرار گیرند تا بتوانیم بودجه را دقیق تر بررسی نماییم.
به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، این پیشنهاد به رأی گذاشته شد و با ۱۴ رأی موافق اعضای شورا به تصویب رسید.
منبع:

1399/11/28
21:10:05
0.0 / 5
699
تگهای خبر: ثبت , شهر , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری