آغاز ثبت نام از دانشجویان ورودی بهمن ماه مراكز آموزش علمی كاربردی شهرداری تهران

آغاز ثبت نام از دانشجویان ورودی بهمن ماه مراكز آموزش علمی كاربردی شهرداری تهران

مدیرعامل موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران از آغاز ثبت نام دانشجویان ورودی بهمن ماه 1399 آگاهی داد و اظهار داشت: پذیرش متقاضیان مقاطع کاردانی حرفه ای و کارشناسی حرفه ای تا روز سه شنبه 23 دی ماه در مراکز این موسسه ادامه دارد.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، روح الله علیخان گرگانی با بیان این خبر گفت: ثبت نام از دانشجویان ورودی بهمن ماه از از ۱۶ دی ماه در ۴ مرکز علمی کاربردی شهرداری تهران شروع شده و تا اختتام روز سه شنبه نیز ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به جذب دانشجو در ۳۳ رشته تحصیلی اظهار داشت: این رشته ها به صورت تخصصی در حوزه های «امور اجتماعی و فرهنگی»، «آتش نشانی، ایمنی و خدمات شهری»، «حمل و نقل و ترافیک» و «فناوری، نوسازی و شهر هوشمند» در مراکز ۴گانه موسسه، به آموزش و تربیت دانشجو می پردازد.
مدیرعامل موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران درباب رشته های ۹گانه حوزه اجتماعی و فرهنگی اذعان داشت: در مقطع کاردانی حرفه ای (برای دارندگان مدرک دیپلم) ۵ رشته شامل «گردشگری»، «امور محله»، «تکنولوژی آموزشی»، «تربیت مربی آموزش های شهروندی»، «مددکاری اجتماعی- اورژانس اجتماعی» و همین طور در مقطع کارشناسی (برای دارندگان مدرک کاردانی) نیز ۴ رشته «مدیریت محله»، «مدیریت آموزش های شهروندی»، «مدیریت امور فرهنگی-ارزیابی فرهنگی» و «مددکاری اجتماعی- مرکز اورژانس اجتماعی» در مرکز آموزش علمی کاربردی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در نظر گرفته شده است.
گرگانی، با بیان جذب دانشجو در ۱۱ رشته تخصصی مرکز آموزش علمی کاربردی آتش نشانی، ایمنی و خدمات شهری اظهار داشت: رشته های «ایمنی، حفاظت تصرفات ساختمانی»، «ایمنی کار و حفاظت فنی»، «امداد و نجات شهری»، «اطفای حریق شهری» و «امداد و سوانح» در مقطع کاردانی حرفه ای (برای دارندگان مدرک دیپلم) تدریس می شود.
وی افزود: همین طور در مقطع کارشناسی (برای دارندگان مدرک کاردانی) مرکز آموزش علمی کاربردی آتش نشانی، ایمنی و خدمات شهری نیز رشته های «ایمنی و سلامت محیط زیست و صنایع (HSE)»، «مدیریت فرماندهی عملیات در حریق و حوادث»، «حفاظت و پیش گیری از حریق و حوادث»، «مدیریت عملیات امداد و نجات»، «مدیریت امداد سوانح طبیعی» و «مدیریت امداد در اماکن»، دانشجو پذیرش می کنند.
مدیرعامل موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران با بیان ۱۰ رشته تخصصی در حوزه حمل و نقل و ترافیک خاطرنشان ساخت: در مقطع کاردانی حرفه ای مرکز آموزش علمی کاربردی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران رشته هایی چون «آسانسور و پله برقی»، «ایمنی مترو»، «برق مترو»، «راهبری لوکوموتیو»، «امداد ریلی مترو»، «مکانیک مترو»، «بهره برداری راه آهن» و «عمران-خط و ابنیه مترو»، درنظر گرفته شده و در مقطع کارشناسی نیز دو رشته «برق مترو» و «مکانیک مترو» تدریس خواهد شد.
وی «فناوری اطلاعات- خدمات الکترونیک شهر» و «عمران-نگهداری و مرمت» را همچون رشته های مقطع کاردانی حرفه ای مرکز آموزش علمی کاربردی فناوری، نوسازی و شهر هوشمند شهرداری تهران برشمرد و اضافه کرد: در مقطع کارشناسی این مرکز نیز رشته تخصصی «معماری-طراحی و نوسازی بافت فرسوده» به جذب و آموزش دانشجو می پردازد.
بنا بر اعلام مدیرعامل موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران، ارائه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام شامل اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه، اصل و کپی کارت ملی (پشت و رو)، کارت اختتام خدمت (برای آقایان)، اصل یا گواهی دیپلم برای مقطع کاردانی و اصل یا گواهی کاردانی برای مقطع کارشناسی الزامی است.
بنا براعلام روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران، گرگانی با تاکید بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در پروسه ثبت نام مراکز آموزشی اظهار داشت: متقاضیان تا اختتام وقت اداری روز سه شنبه ۲۳ دی ماه سال جاری می توانند با دردست داشتن مدارک لازم، به مراکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تهران مراجعه و در رشته های مورد علاقه خود ثبت نام کنند.1399/10/21
20:49:18
0.0 / 5
828
تگهای خبر: آموزش , ثبت , حمل و نقل , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
دوستان فقط سفر
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری