در جلسه امروز شورای شهر تهران صورت گرفت؛

اصلاح آئین نامه نام گذاری معابر شهر تهران

اصلاح آئین نامه نام گذاری معابر شهر تهران

به گزارش فقط سفر اعضای شورای شهر تهران آئین نامه نام گذاری و تغییر نام معابر را اصلاح کردند.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، بامداد امروز طرح اصلاح آئین نامه نام گذاری و تغییر نام معابر و اماکن عمومی شهر تهران روی میز بررسی شورای شهر قرار گرفت و محمد جواد حق شناس یه عنوان رئیس کمیته نام گذاری شورای شهر در تشریح جزئیات این اصلاحیه اظهار داشت: این طرح توسط ۱۰ نفر از اعضای شور ای شهر به امضا رسید که کلیات آن در جلسات قبلی به تصویب رسید و جلسات مختلف کارشناسی آن برگزار شده که نهایتا کارشناسان به سه تغییر در این آئین نامه رسیدند.
وی در تشریح تغییرات این آئین نامه اظهار داشت: اضافه شدن دبیران شورایاری هر منطقه در این اصلاحیه دیده شده است که بر همین مبنا به فراخور هر منطقه از دبیر شورایاران آن دعوت می نماییم که به واسطه اشرافی که بر روی محله و منطقه شان دارند. به ما در تغییر نام و انتخاب نام جایگزین کمک کنند.

وی با بیان اینکه مقرر شد اعضایی از فرهنگستان ادب بدون حق رای و تنها برای عرضه نظرات کارشناسی در جلسات کمیته شرکت نمایند، اضافه کرد: قبلا این کمیته هفت نفره با حضور سه عضو رسمیت می یافت که حالا رسمیت جلسه را از حضور سه نفر به ۵ نفر افزایش دادیم.

به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، اعضای شورای شهر تهران با ۱۷ رای موافق به این سه تغییر در آئین نامه نام گذاری معابر شهر تهران رای دادند.

به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، بهاره آروین در ادامه ضمن اشاره به ضرورت هم سطح سازی ترکیب کمیته نام گذاری اظهار داشت: چرا باید دبیر شورایاری هر منطقه در جلسات باشد. در حالیکه ما تشکیلات ستاد شورایاری داریم و می بایست یک نفر از ستاد شورایاری اضافه شود.
به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، نهایتا پیشنهاد اضافه شدن یک نفر از ستاد شورایاری در کمیته نام گذاری هم به تصویب رسید.
منبع:

1399/09/16
12:55:09
5.0 / 5
1027
تگهای خبر: شهر , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری