اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز شورا تصویب كردند

ساماندهی پنجاه موزه شهرداری تهران

ساماندهی پنجاه موزه شهرداری تهران

اعضای شورای شهر تهران با رای خود، شهرداری را ملزم كردند كه موزه هایش را ساماندهی كند و خانه ای برای تهران هم ایجاد نماید.


به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، بامداد امروز یک فوریت طرح" الزم شهرداری به ساماندهی موزه های تحت مدیریتش" روی میز بررسی شورای شهر قرار گرفت و احمد مسجد جامعی در دفاع از این طرح اظهار داشت: شهرداری تهران حدود 50 موزه در سطح شهر تهران دارد که سالهاست برای نگهداشت و ایجاد آنها پول، زمین و... داده است.

وی با اشاره به اینکه با وجود هزینه های بالا، این موزه ها منشا تاثیرگذاری نیستند، اظهار داشت: شاهدیم که اداره این موزه ها مدیریت منسجم، یکپارچه و برنامه ریزی شده ندارد و هم سازمان فرهنگی و هم برخی شهرداری ها، موزه داری می کنند.

مسجد جامعی با انتقاد از هم افزا نبودن این موزه ها با وجود هزینه های بالا اضافه کرد: بعضی از این موزه ها حتی به اندازه ماه های سال بازدید ندارد و این اتلاف سرمایه است.

به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، یک فوریت این طرح بدون بیان مخالف و موافق به تصویب رسید.

همینطور مسجدجامعی با عرضه طرح دیگری با عنوان "الزام شهرداری به ایجاد خانه تهران" قصد بیان علل یک فوریت داشت که هاشمی با اشاره به اینکه تهران هنوز خانه ای ندارد و این مساله مشخص است، اظهار داشت: چون کرونا هست میخواهیم زود از این مسائل روشن، عبور نماییم.

به گزارش فقط سفر به نقل از ایسنا، فوریت طرح اجبار شهرداری به ایجاد خانه تهران هم با رای اکثریت اعضا به تصویب رسید.

منبع:

1399/08/11
22:53:39
5.0 / 5
1406
تگهای خبر: شهر , شورای شهر , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری