بررسی لایحه درآمد پایدار شهرداری ها و دهیاری ها در كمیسیون امور داخلی كشور

بررسی لایحه درآمد پایدار شهرداری ها و دهیاری ها در كمیسیون امور داخلی كشور

به گزارش فقط سفر سخنگوی كمیسیون امور داخلی كشور و شوراها از بررسی لایحه درآمد پایدار شهرداری ها و دهیاری ها به منظور رفع ایرادات شورای نگهبان در جلسه امروز این كمیسیون اطلاع داد.


علی حدادی در گفت و گو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، بیان نمود: دستور اولی که در جلسه امروز کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت لایحه درآمدپایدار شهرداری ها و دهیاری ها بود. این لایحه تابحال سه مرتبه در میان مجلس و شورای نگهبان جابه جا شده است.
ایشان در ادامه اظهار نمود: در جلسه امروز کمیسیون ایردات شورای نگهبان به این لایحه که آنرا مغایر اصل یکصدم قانون اساسی دانسته است، با حضور نمایندگان شهرداری تهران و وزارت کشور و سایر دستگاه های اجرایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. قرار شد در جلسه فردا هم با حضور نمایندگان شورای نگهبان باردیگر ایرادات و ابهامات مورد بررسی قرار گرفته و مرتفع کردد.
نماینده مردم طالقان و ساوجبلاغ در مجلس خاطرنشان کرد: مطلب دیگری که در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت درخواست آقای مولوی نماینده مردم آبادان در خصوص تحقیق و تفحص از استانداری خوزستان بود. نماینده آبادان در جلسه کمیسیون حضور یافته درخواست خویش را مطرح نمودند. قرار بر این شد این مورد در کمیسیون بررسی شده و مسیر قانونی خویش را بپیماید.
منبع:

1399/08/06
10:52:12
5.0 / 5
1113
تگهای خبر: دستگاه , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فقط سفر

onlytravel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فقط سفر محفوظ است

فقط سفر

سفر و گردشگری